Menu

Wyśniłam cię, córeczko

Cechy produktu

  • ISBN 9788381696982 
  • Autor Diane Chamberlain 
  • Wydawnictwo Prószyński Media 
  • Ilość stron 548 

Opis

Ile jest w stanie zrobić matka, aby uratować swoje jeszcze nienarodzone dziecko?

Diane Chamberlain, autorka bestsellerów z listy "New York Timesa", prezentuje poruszającą historię matki, która decyduje się wyruszyć w nieznane, by ratować życie upragnionego dziecka.
Kiedy Carly Sears, młoda wdowa po żołnierzu, który zginął w Wietnamie, dowiaduje się, że jej nienarodzona córeczka cierpi na nieuleczalną wadę serca, przeżywa załamanie. Jest rok 1970, lekarze nie są w stanie pomóc dziecku. Szwagier Carly, fizyk o zagadkowej przeszłości, zdradza jednak, iż być może istnieje sposób, aby uratować maleństwo. To burzy jej dotychczasowy świat. Będzie musiała odnaleźć w sobie niezwykłą siłę i odwagę, o których istnienie choćby się nie podejrzewała, zaryzykować życiem, porzucić to, co bliskie sercu i korzystnie znane.
A wszystko to z miłości do nienarodzonego dziecka.
"Wyśniłam cię, córeczko" to niezwykła, przekraczająca granice gatunków, zapierająca dech w piersiach opowieść o walce, jaką musi stoczyć młoda matka, aby ratować życie nienarodzonego jeszcze dziecka i rodzinę. Diane Chamberlain wykracza poza granice nauki i wiary, aby stworzyć niezapomnianą opowieść.

Ekscytująca, płynąca z głębi serca (…). Chamberlain umiejętnie łączy części opowieści o podróżach w czasie z niezwykłą historią matki gotowej na najwyższe poświęcenie dla swojego dziecka. Nie sposób się oderwać.
"Publishers Weekly"

Wielowątkowa, chwytająca za serce opowieść.
"Women’s World Magazine"

Chamberlain wykorzystuje swoją znajomość więzi rodzinnych i umiejętność budowania napięcia, by odkrywać nowe obszary. Splata razem prawdę, historię i czas, demonstrując nam, do czego jesteśmy zdolni z miłości. Za sprawą zaskakującej akcji i mnóstwa wzruszeń "Wyśniłam cię, córeczko" zachwyci zagorzałych sympatyków autorki i porwie jej nowych czytelników.
"Booklist"

Głęboko ludzka (…). Z pewnością zechcesz pożyczyć tę książkę znajomym, żeby móc się z nimi dzielić wyjątkowym doświadczeniem.
Suzanne Lucey, Page 158 Books

Niezwykła, poruszająca, zapadająca w pamięć historia. Po tej lekturze spróbujesz odpowiedzieć sobie na pytanie, do jakich poświęceń gotowa jest matka, by ratować dziecko.
"Patriot Ledger"

Diane Chamberlain jest wielokrotnie nagradzaną amerykańską autorką. Jej powieści przetłumaczone są na kilkanaście języków i plasują się na najwyższych miejscach list bestsellerów. Aktualnie mieszka w Karolinie Północnej.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.