Menu

Wzory Pism Biznesowych w Języku Angielskim - ebook

Opis

Chcesz prowadzić interesy z partnerami zagranicznymi? kreować dobrą korespondencję w swojej firmie? Być wizytówką marki dla której pracujesz? Ta książka z całą pewnością ułatwi ci to zadanie.

obszerne zainteresowanie znajomością zasad korespondencji w języku angielskim to nie moda, ale potrzeba naszych czasów, a ponadto pokaźny wymóg w wielu przedsiębiorstwach i instytucjach. Z niniejszej książki mogą korzystać najczęściej osoby znające język angielski na poziomie przeciętniezaawansowanym i wyżej. Na dodatek osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z językiem na gotowych przykładach będą mogły napisać podobne pisma.

Nabierz pewności w pisaniu pism biznesowych

Książka mieści gotowe do użycia przykłady najważniejszych dokumentów, pism, zapytań, itp. Jednym słowem wszystko to, co korespondencyjny świat biznesu oczekiwać będzie od Ciebie.

Dzięki tej publikacji będziesz łatwo mógł napisać korespondencję w języku angielskim eliminując ryzyko popełnienia kłopotliwych błędów. Warto więc mieć taką pozycję pod ręką.

...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.