Menu

Z jednej gliny

Cechy produktu

  • ISBN 9788381942317 
  • Autor Liliana Fabisińska 
  • Wydawnictwo STORYBOX 
  • Rok wydania 2020 

Opis

piękna opowieść o przyjaźni i podejmowaniu skomplikowanych wyborów.Nora zajmuje się organizacją zajęć z ceramiki, choć właściwie za nad wyraz się na tym nie zna. Ma tylko warsztat, w którym pracował jej zaginiony w zagadkowych okolicznościach mąż.

dzisiaj kobieta musi jakoś zarobić na utrzymanie pięciorga dzieci po tym, jak została zupełnie sama… Dołączają do niej Lena, Gośka i Marta. I każda z nich ma własne problemy do rozwiązania.Pierwsze spotkanie nie należy do najistotniej udanych.

Z czasem jednak kobiety przekonują się, iż kłopoty łatwiej pokonać, gdy ma się obok siebie życzliwe osoby. A przyjaźń to nie wytarty frazes, lecz wartość, dzięki której wszystko staje się prostsze.Cztery kobiety, zróżnicowane jak cztery żywioły.

A jednak, na przekór logice, łączyć je przepiękna przyjaźń. Zniszczyć ją może tylko sekret, który ukrywa jedna z przyjaciółek.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.