Menu

Za zamkniętymi drzwiami

Cechy produktu

  • ISBN 9788379854011 
  • Autor B.A. Paris 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Albatros 
  • Ilość stron 222 
  • Rok wydania 2017 

Opis

znakomita para? genialne małżeństwo? Czy perfekcyjne kłamstwo?

ŚWIATOWY BESTSELLER, KTÓRY WYWOŁAŁ SENSACJĘ NA MIĘDZYNARODOWYM RYNKU WYDAWNICZYM

Wszyscy znamy takie pary jak Jack i Grace: on jest przystojny i bogaty, ona czarująca i wytworna. Chciałoby się poznać Grace nieco lepiej, ale to nieprzystępne, bo Jack i Grace są integralni. Niektórzy nazwaliby to prawdziwą miłością.

Wyobraź sobie uroczystą kolację w ich perfekcyjnym domu, błogą konwersację, kolejne kieliszki dobrego wina. Oboje wydają się w swym żywiole. Przyjaciele Grace chcieliby zrewanżować się lunchem w przyszłym tygodniu. Ona chętnie przyjęłaby zaproszenie, ale wie, że nigdy z nimi nie wyjdzie. Ktoś mógłby spytać, dlaczego Grace nigdy nie odbiera telefonów, nie wychodzi z domu, a nawet nie pracuje. I jak to realne, iż gotując tak wyszukane potrawy, w ogóle nie tyje? I dlaczego w oknach sypialni są kraty? nadzwyczajne małżeństwo czy perfekcyjne kłamstwo?

„najkorzystniejszy i najmocniej przejmujący thriller, jaki kiedykolwiek czytałem” San Francisco Book Review

„Porywający debiut! Przerażenie, które czuje Grace, jest zaraźliwe, klaustrofobiczna atmosfera zagęszcza się, a niepokojąca gra w kotka i myszkę zmierza do przerażającego i nieoczekiwanego finału” Publishers Weekly

„Wciągające i powodujące szybsze bicie serca momenty gwarantują, iż po tej lekturze inaczej zaczniecie patrzeć na swoich przyjaciół i sąsiadów” Margaret Madden, Bleach House Library

„Psychologiczny thriller w stylu Hitchcocka” Woman

„Mrożący krew w żyłach thriller, który nie pozwoli ci zasnąć” Mary Kubica, autorka „Grzecznej dziewczynki”


bezpłatny fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.