Menu

Ząb czarownicy - Joanna Olech (MOBI)

Cechy produktu

  • ISBN 9788726127836 
  • Autor Joanna Olech 
  • Wydawnictwo Saga 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Poznajcie niezwykłego kota Gabrysia, którego największym marzeniem było zostanie czarodziejem. Kiedy jednak odziedziczył po tacie gabinet dentystyczny, rozstał się ze swoimi marzeniami i zaczął leczyć zęby.

Jego codzienność upływała zwyczajnie, aż do dnia, kiedy pomógł jednej ze swoich pacjentek, Stuletniej Staruszce. Kobieta w ramach podziękowania ofiarowała Gabrysiowi prezent, który wywrócił jego życie do góry nogami.

"Ząb czarownicy" to książka z serii ""Poczytaj ze mną"", skierowana do dzieci w wieku 3-7 lat. Misją linii jest wprowadzenie dzieci w świat wiedzy o literaturze. Poprzez lekturę fascynujących opowieści najmłodsi czytelnicy poznają zróżnicowane formy i gatunki literackie.

Wspólne czytanie kształtuje w dzieciach nawyk sięgania po książki i pobudza wyobraźnię. Może być znakomitym sposobem na rodzinne spędzanie czasu wolnego!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.