Menu

Zabawa. O uczeniu się, zaufaniu i życiu pełnym entuzjazmu

Cechy produktu

  • ISBN 9788365532213 
  • Autor André Stern 
  • Wydawnictwo Element 
  • Ilość stron 108 
  • Rok wydania 2017 
  • Tematyka kulinaria, hobby, poradniki 

Opis

André Stern „Zabawa. Autor, który nigdy nie chodził do szkoły, przekonuje, iż zabawa jest najskuteczniejszym narzędziem do uczenia się, a rozwój dziecka leży w jego naturze. Zachęca więc do bezwarunkowego zaufania dziecku.Zamiast standaryzacji i rywalizacji, demonstruje niesamowitą siłę swobodnej zabawy, dzięki której dziecko może rozwijać się w indywidualny sposób i we własnym tempie.W tej książce André Stern pokazuje, jak dzięki zabawie Twoje dziecko może uczyć się naprawdę sprawnie.;Zabawa pozwala dziecku nawiązać kontakt z codziennością, z sobą samym i ze światem.

poprzez nią przejawiają się jego skłonności, potencjał oraz głębokie wewnętrzne pragnienia. Swobodna zabawa daje dziecku głębokie poczucie spełnienia, pisze André Stern.Jego przekaz wypływa z dorobku ojca, Arno Sterna, który od ponad sześćdziesięciu lat bezustannie pracuje z dziećmi, a także z jego osobistego doświadczenia dzieciństwa bez szkoły, które pozwoliło mu opanować umiejętności od czytania, pisania i liczenia przez naukę pięciu języków, programowania i astronomii po fachową grę na instrumencie, komponowanie muzyki i lutnictwo.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.