Menu

Zabawa ze sztuczną inteligencją - Krzysztof Wołk (PDF)

Cechy produktu

  • ISBN 9788381193726 
  • Autor Krzysztof Wołk 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 305 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Czy słyszałeś kiedyś ludzi rozmawiających o uczeniumaszynowym albo widziałeś reklamę kolejnego inteligentnegourządzenia (np. IPhone X, Huawei P20, Mate 10, LG ThinQ, LGV30, telewizory LG), lecz masz tylko blade pojęcie o znaczeniutego terminu i zastanawiasz się, jak coś, co wymagało dopierosuperkomputerów, nagle działa w elektronice użytkowej? Czymęczy Cię potakiwanie głową i udawanie, iż wiesz o co chodzii co ten termin oznacza? Czas to zmienić!

Ten podręcznik napisany jest dla każdego, kogo interesujeuczenie maszynowe, lecz nie wie, od czego zacząć.Podejrzewam,sporo osób po przeczytaniu artykułu na stronieWikipedii poddało się z poczuciem frustracji, życząc sobie, abyktoś dostarczyłby wyjaśnienia na wyższym poziomie.

Tenporadnik spełnia więc taką funkcję. Moim celem jest stworzenie w pełni przystępnej informacji dlakażdego, stąd używam przeróżnych uogólnień z pominięciem wieluszczegółów. Mam nadzieję, że nikt nie będzie mi brał tego zazłe.

Jeśli takie ukazanie tego zagadnienia zainteresuje kogośuczeniem maszynowym, to uważam, że osiągnąłem mój cel.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.