Menu

Zabójstwo z urojenia

Cechy produktu

  • ISBN 9788379002344 
  • Autor Stefania Jagielnicka-Kamieniecka 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 116 
  • Rok wydania 2014 

Opis

„Zabójstwo z urojenia” to już 15 powieść Stefanii Jagielnickiej-Kamienieckiej wydana na polskim rynku. Jak na ogół autorka wprowadza nas w świat głębokich i nieraz dramatycznych przeżyć bohaterów swych książek. „Zabójstwo z urojenia” jest współczesną powieścią obyczajową o miłości, namiętności i szaleństwie, a z zasady o wewnętrznej przemianie pod wpływem cierpienia.

Młoda kobieta, Brygida, zahukana poprzez dominującą matkę, daje się przekonać do małżeństwa ze starym austriackim milionerem, w którym czuje się jak ptak uwięziony w złotej klatce. Z biegiem czasu uświadamia sobie, iż nie jest szczęśliwa, a pieniądze, przepiękne domy, ekskluzywne samochody, stroje i pachnidła, to nie wszystko. Bogaty mąż spełnia wszystkie jej zachcianki – nie może dać jej wyłącznie jednego – prawdziwej miłości. Brygida, dotąd nigdy nie zaznała miłości. Mąż ubóstwiał ją ponad wszystko na świecie, ona jednak nie kochała jego. I nikogo wcześniej. Dlatego, kiedy przypadkiem poznaje polskiego psychoterapeutę, daje się ponieść uczuciu i wyjeżdża z nim do Warszawy. Momentalnie jednak zdaje sobie sprawę z tego, iż to tylko namiętny seks, a nie strzała Amora. Zraniona odrzuceniem kochanka postanawia upodobnić się do jego ideału, przybierając inny wygląd i tożsamość. Brygidzie, która stała się Andżeliką udaje się zdobyć ukochanego, jednak płaci za to wielką cenę. Przechodzi załamanie nerwowe i depresję, wskutek czego trafia na oddział psychiatryczny. Tam poznaje dwie kobiety, które dają jej siłę do walki o nowe życie. Czy odszuka nowy cel w życiu, dla którego warto będzie się poświęcić?


gratisowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.