Menu

Zachowania seksualne miarą dojrzałej osobowości?

Cechy produktu

  • ISBN 9788364622663 
  • Autor Bogusław Szpakowski 
  • Wydawnictwo Studio Katolik 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Seksualność to witalna i kreatywna siła w człowieku, która może zostać należycie albo źle użyta. Używanie tej siły wymaga stopniowego cyklu wzrostu, którego podstawą jest spotkanie i zespolenie dwóch sił: Erosa i Agape.

Wzrastanie w tym obszarze jest nieprzystępnym wezwaniem dla współczesnego człowieka. Jak nie zagubić się w chaosie seksualnych zachowań ani nie utkwić w ślepej uliczce seksualnej represji, powodujących poważne problemy emocjonalne? W odpowiedzi na to pytanie będziemy wędrować ścieżką duchowości akceptacji i integracji.

Nieodzownym elementem tej wędrówki jest spotkanie z sobą przed Bogiem. Tytuły konferencji: 1. Seksualność ""obca część"" we mnie?37:43 2. Anatomia człowieka ""wielokrotnie rozbitego"" 51:00 3.

Eros pragnie być wysłuchany66:15 4. Zaślubiny Erosa i Agape47:18 5. W drodze do odzyskania całego siebie58:21 6. Radość w niebie, bo człowiek odnalazł siebie samego35:26

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.