Menu

Zagadnienia poszukiwania najkrótszej drogi - zbiór algorytmów pozwalających zaoszczędzić czas - Katarzyna Ptaszyńska (PDF)

Cechy produktu

  • ISBN 9788395215742 
  • Autor Katarzyna Ptaszyńska 
  • Wydawnictwo Fundacja "dzień dobry! kolektyw kultury" 
  • Ilość stron 70 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Fragment monografii: Już na samym początku, wybierając studia na kierunku matematycznym kierowałam się pasją i chęcią dzielenia się upodobaniem do matematyki z innymi. Z tego samego powodu moja praca została napisana w sposób jasny i zrozumiały dla wszystkich czytelników.

Jest to lektura trafna zarówno dla każdego, kto początkuje swoją podróż do krainy grafów jak i tych, którzy szukają algorytmów poszukujących najkrótsze drogi, zebranych w jednym miejscu. Każdy problem został zaprezentowany na przykładach popartych rysunkami, co pozwoli lepiej zobrazować naturę danego zagadnienia w powszednim życiu.Katarzyna Ptaszyńska - ur.

01.12.1995 roku w Kędzierzynie-Koźlu, licencjat z Matematyki uzyskany na Politechnice Śląskiej, wydziale Matematyki użytkowanej w 2018 roku. Obecnie studentka studiów magisterskich z matematyki, inżynierskich z informatyki, a także podyplomowych z kształcenia pedagogicznego.

Od 2016 roku działaczka samo-rządu studenckiego, aktualnie przewodnicząca wydziału Matematyki wykorzystywanej Politechniki Śląskiej. Prywatnie miłośniczka przygodowych gier planszowych, tańca i podróży po świecie – wielbicielka zarówno górskich widoków, jak i szumu morskich fal.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.