Menu

Zakazana miłość - Magda Kaczmarczyk (EPUB)

Cechy produktu

  • ISBN 9788381195522 
  • Autor Magda Kaczmarczyk 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 477 
  • Rok wydania 2019 

Opis

„Zakazana miłość” to druga część historii Agaty i Piotra. Dziewczyna zdaje maturę. I zastanawia się, czy kontynuować naukę. Pragnie być samodzielna i niezależna. Coraz częściej także myśli o swoim związku, dzielącej różnicy wieku, statusie i wszelkim przeciwnościom, które poddają tę miłość próbie.

Za co Piotr ją kocha, skoro więcej ich dzieli niż łączy? Wątpliwości w głowie Agaty jest sporo. O romansie męża dowiaduje się Elwira, która za wszelką cenę chce przerwać szczęście kochanków. Wraz ze swoją matką, mistrzynią czarnej magii, używają wszystkich środków i podstępów, by zniszczyć to uczucie.

Jedyną osobą, która szczerze kibicuje zakochanym, jest Mirella. Brat dziewczyny Maciek jest niezmiennie przeciwny, temu związkowi a rodzice wciąż nie wiedzą co dzieje się w życiu córki. Czy w takich okolicznościach ta miłość ma szansę przezwyciężyć wszelkie niedogodności losu, zaklęcia i klątwy? Czy prawdziwa miłość jest w stanie pokonać zło i nienawiść?

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.