Menu

Zakupy w przedsiębiorstwie

Cechy produktu

  • ISBN 9788381750271 
  • Autor Wojciech Budzyński 
  • Wydawnictwo Poltext 
  • Ilość stron 220 
  • Rok wydania 2019 

Opis

skuteczne stworzenie wydajnych procedur zakupowych to jeden z największych problemów w przedsiębiorstwach, które wdrażają świeże systemy ograniczania poziomu zapasów i redukcji kosztów. Powodzenie takich działań może zapewnić jedynie dostawca, na którego można liczyć w zakresie jakości, terminu dostawy i rozsądnego poziomu ceny.I tu pojawia się problem-jak znaleźć właściwego dostawcę i rozwinąć efektywną współpracę.We współczesnych przedsiębiorstwach nadal pojawia się problem wydajnego połączenia działań z zakresu logistyki zaopatrzenia, w tym-w szczególności-zarządzania informacją, siecią zaopatrzenia, zapasami czy kwalifikowaniem i oceną dostawców-a standardową- wykonywaną od lat działalnością kupiecką.

To kupiec realizuje podstawowe funkcje zaopatrzeniowe, polegające na znalezieniu dostawcy, przeprowadzeniu z nim negocjacji zakupowych, zawarciu umowy ramowej albo na pojedynczy zakup, często zorganizowaniu transportu, rozliczeniu zrealizowanej transakcji i ewentualnie– dochodzeniu reklamacji.„Zakupy w przedsiębiorstwie” to ergonomiczny poradnik dla kupujących:- jak nabyć korzystnie, z odpowiednim terminem dostawy, artykuł właściwej jakości?- jak sprawić, żeby z trudem zdobyty, prawidłowy dostawca, stał się lojalnym kontrahentem i wartościowym partnerem biznesowym?

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.