Menu

Zamknij oczy - ebook

Opis

Ta historia pokazuje, że Bóg stworzył nas, podobnie jak Samsona, jako człowieka wolnego, przed którym rozciągają się nieprzeciętne perspektywy.

Jednak coś po drodze poszło nie tak. Spotykają nas różne nieszczęścia, wpadamy w nałogi, w ramiona coraz to nowych osób – gdzieś to pierwotne szczęście nam się rozmywa.

Ale wcale tak nie musi być. Musimy zobaczyć te trujące mechanizmy w sobie. Rozpoznać je trafnie wcześnie i zacząć im przeciwdziałać, bo one nie pozwalają nam żyć pełnią życia i w pełni korzystać z tego świata.

Ta książka to zaproszenie do podjęcia próby zbadania samego siebie i pójścia drogą – od uzależniania się i wchodzenia w tysiące pragnień, zróżnicowanych nałogów oraz impulsów – do wolności i szczęścia.

O. Adam Szustak w charakterystyczny dla siebie, erudycyjny i pasjonujący sposób przeprowadzi Cię przez biblijną historię Samsona i jego rodziców i przez najnowsze odkrycia psychologii, po to żeby pokazać Ci jak zło działa w Twoim życiu i jak możesz się od niego uwolnić.

...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.