Menu

Zanim pozwolę Ci wejść - Jenny Blackhurst (EPUB)

Cechy produktu

  • ISBN 9788381252386 
  • Autor Jenny Blackhurst 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Albatros 
  • Ilość stron 448 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Każda przyjaźń ma swoje tajemnice...

nawet ta, która od lat łączy Karen, Beę i Eleanor. Za każdym razem mogły na siebie liczyć, każda z nich ma niezamknięte sprawy z przeszłości. I pozornie doskonałe życie, które mimo to udało im się zbudować.

Wszystko jednak zaczyna się sypać, kiedy do drzwi doktor Karen Browning puka nowa pacjentka, Jessica Hamilton. I kiedy z jej ust padają słowa: Nie naprawi mnie pani.

Skoro Jessica nie chce się wyleczyć, po co tak naprawdę przyszła? I skąd wie o Karen i jej najbliższych to, co wydaje się wiedzieć?

Wkrótce życie Karen, Bei i Eleanor zamienia się w koszmar. Nagle trzy silne kobiety stają się osaczone i bezbronne. A demony, o których poprzez lata starały się nie pamiętać, atakują z najszczególniej niespodziewanej strony.

Dokąd doprowadzi gra, w którą pozostały zmuszone zagrać? I kto rozdaje karty?

wspaniały i oryginalny thriller o trudnych relacjach pomiędzy trzema kobietami. - B.A. Paris, autorka Za zamkniętymi drzwiami

Wartka akcja i fabuła pokręcona jak górska ścieżka. Nie będziecie mogli oderwać się od lektury. - Alex Marwood, autorka Dziewczyn, które zabiły Chloe


gratisowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.