Menu

Zaręczyny Pierwszy krok do wspólnego życia - ebook

Cechy produktu

  • ISBN 9788363548612 
  • Autor Małgorzata Michalska 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 45 
  • Rok wydania 2013 

Opis

Przed wami ostateczna decyzja dotyczącą wspólnego życia? Jeśli tak, to ten poradnik jest właśnie dla Was.


Przygotowania do ślubu to radość, śmiech i niekończące się pocałunki... Niekoniecznie. Czasami jest to płacz, targające człowiekiem dylematy moralne i emocjonalne oraz kłótnie na każdym kroku.


Co tak naprawdę dzieje się z nami w tym czasie? Dlaczego tak wyjątkowo boimy się ślubu? Nadszarpnięte zdrowie psychiczne, zmiażdżony romantyzm… Jak poradzić sobie z takim stanem rzeczy? Czy to normalne, iż mamy ochotę uciec tam, gdzie pieprz rośnie?


Okazuje się, że zdecydowana większość par przed ślubem przeżywa kryzys, a równocześnie doświadcza tak sporego stresu, że kłótnia goni kolejną kłótnię. Dużo z tych nieporozumień można błyskawicznie wyjaśnić i efektywnie im zaradzić, gdyż niepokój narzeczonych zwykle wynika z braku wiedzy dotyczącej formalności ślubnych czy też budowy prawidłowego planu przygotowań do wesela.


Warto wiedzieć, jak zrobić pierwszy krok do wspólnego życia, a „Weselny niezbędnik – krok po kroku” w pierwszej części pod tytułem „Zaręczyny” pomoże Wam ostatecznie zmierzyć się z problemami natury emocjonalnej w drodze do ołtarza.


W książce wynajdziecie także porady na oryginale zaręczyny, skuteczne sposoby na walkę ze stresem przedślubnym, a także dużo wskazówek odnośnie prawnych aspektów związanych z organizacją ślubu, jak chociażby pojęcie intercyzy we współczesnym świecie. W poradniku poruszone pozostały także zagadnienia dotyczące tworzenia własnej, ślubnej strony www, czy atuty i wady ślubu w ciąży.


Jesteście ciekawi zawartości? Jeśli tak, to z przyjemnością oddajemy w Wasze ręce ten „Weselny koniecznik – krok po kroku” – i jego pierwszą część pod tytułem „Zaręczyny”.


Polecamy.


Przed wami ostateczna decyzja dotyczącą wspólnego życia? Jeśli tak, to ten poradnik jest właśnie dla Was.

Przygotowania do ślubu to radość, śmiech i niekończące się pocałunki... Niekoniecznie. Czasami jest to płacz, targające człowiekiem dylematy moralne i emocjonalne i kłótnie na każdym kroku.

Co tak naprawdę dzieje się z nami w tym czasie? Dlaczego tak szczególnie boimy się ślubu? Nadszarpnięte zdrowie psychiczne, zmiażdżony romantyzm… Jak poradzić sobie z takim stanem rzeczy? Czy to normalne, iż mamy ochotę uciec tam, gdzie pieprz rośnie?

Okazuje się, iż zdecydowana większość par przed ślubem przeżywa kryzys, a jednocześnie doświadcza tak wielkiego stresu, że kłótnia goni kolejną kłótnię. Niemało z tych nieporozumień można błyskawicznie wyjaśnić i sprawnie im zaradzić, gdyż niepokój narzeczonych z reguły wynika z braku wiedzy dotyczącej formalności ślubnych czy także budowy korzystnego planu przygotowań do wesela.

Warto wiedzieć, jak zrobić pierwszy krok do wspólnego życia, a Weselny koniecznik – krok po kroku w pierwszej części pod tytułem Zaręczyny pomoże Wam ostatecznie zmierzyć się z problemami natury emocjonalnej w drodze do ołtarza.

W książce odszukacie w dodatku porady na oryginale zaręczyny, efektywne sposoby na walkę ze stresem przedślubnym i mnóstwo wskazówek odnośnie prawnych aspektów związanych z organizacją ślubu, jak chociażby pojęcie intercyzy we współczesnym świecie. W poradniku poruszone pozostały także zagadnienia dotyczące tworzenia własnej, ślubnej strony www, czy mocne strony i wady ślubu w ciąży.

Jesteście ciekawi zawartości? Jeśli tak, to z przyjemnością oddajemy w Wasze ręce ten Weselny potrzebnik – krok po kroku – i jego pierwszą część pod tytułem Zaręczyny.


bezpłatny fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.