Menu

Zarządzanie sprzedażą

Cechy produktu

  • ISBN 9788380878266 
  • Autor Brian Tracy 
  • Wydawnictwo MT Biznes 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Zadaniem menedżera sprzedaży jest pozyskanie wysoce produktywnego zespołu profesjonalnych handlowców, zarządzanie jego pracą i motywowanie go do osiągania ponadprzeciętnych wyników.Ten niewiele znaczący, lecz treściwy poradnik ujawnia, co należy robić, aby wywiązać się z tej roli.Brian Tracy, światowej sławy ekspert w kwestii zarządzania i przywództwa, poświęcił lata pracy, aby odkryć, co odróżnia wybitnych menedżerów sprzedaży od całej reszty – a dzisiaj podaje w pigułce detale ich prostych, skutecznych strategii.

Z książki dowiesz się pomiędzy innymi, jak:- pozyskać niedoścignionych sprzedawców – i zapewnić im jak najlepszy start,- opracować plan działań sprzedażowych,- obudzić w zespole poczucie wspólnego celu,- właściwie motywować ludzi,- unosić ich samoocenę i tym samym zwiększać zyski, - okazywać szacunek i uznanie,- prowadzić twórcze dyskusje,- przeprowadzać konstruktywne oceny pracownicze,- świecić przykładem i być inspiracją dla swych ludzi.Zacznij od zaraz: bądź inspiracją dla swych sprzedawców, powiększ wyniki całego zespołu i nadaj rozpęd swojej karierze!***Brian Tracy jest jednym z najlepszych profesjonalnych mówców na świecie.

Otworzył, zbudował, zarządzał i kierował 22 biznesami z różnorodnych branż. Co roku prowadzi konsultacje dla ponad 250 000 osób w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Europie i Azji. Jego prezentacje, przemowy i seminaria są specjalnie przygotowane i dobrane do przeróżnych grup odbiorców.

Opisuje się je jako „inspirujące, zabawne, informujące i motywujące”. Tracy pracował z ponad 500 korporacjami, wygłosił ponad 2000 wykładów i przemawiał dla ponad 2 000 000 ludzi.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.