Menu

Zastosowania techniki MIMO w optycznych systemach transmisji krótkiego zasięgu

Cechy produktu

  • ISBN 9788378149750 
  • Autor Marcin Kowalczyk 
  • Wydawnictwo Oficyna Wydawnicza Politechniki Warszawskiej 
  • Ilość stron 180 
  • Rok wydania 2019 

Opis

bezustanny rozwój usług internetowych i postępujące zmiany organizacji życia społecznego wiążące się z przenoszeniem wielu form aktywności do sieci powodują, iż już dziś wskazuje się, iż systemy te mogą posiadać obszerne problemy z sprawnością w najbliższych latach.

Niestety, możliwości ich dalszego rozwoju są problematyczne. Wynika to m.in. Z ograniczenia w dostępności pasma, które wykorzystują. W związku z tym poszukuje się też rozwiązań alternatywnych. W opracowaniu omówiono zagadnienia związane z optyczną bezprzewodową i przewodową transmisją MIMO krótkiego zasięgu, a także rozwiązanie hybrydowe – systemy transmisji RoF.Opis techniki MIMO rozpoczęto od jej źródeł, a mianowicie od prześledzenia jej historii i aktualnego statusu w odniesieniu do systemów transmisji radiowej, co pozwala lepiej zrozumieć jej istotę i możliwości.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.