Menu

Zderzenie światów - Agnieszka Kubulska (PDF)

Cechy produktu

  • ISBN 9788381192354 
  • Autor Agnieszka Kubulska 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 495 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Młodzieńcza miłość zawsze jest unikatowa. Stanowi siłę, która może ruszyć cały świat w posadach i nadać mu całkiem nowe oblicze. Młodzieńcza miłość nie czeka na zaproszenie - zjawia się najczęściej w najmniej odpowiednim momencie.

Wojtek jest w klasie maturalnej. Po szkole trenuje na siłowni i biega w okolicznym parku, a w czasie weekendów imprezuje ze swoim Towarzystwem. Podczas jednej z imprez wplątuje się w bliższą relację z koleżanką ze szkoły, Magdą. Związek z dziewczyną jest lecz dla chłopaka źródłem rozczarowania, więc szuka sposobu, żeby go zakończyć. W międzyczasie poznaje Annę, swoiste przeciwieństwo Magdy. Opowiada o kobiecie swemu najkorzystniejszemu przyjacielowi, Pawłowi, a ten nakłania Wojtka, aby spróbował ją zdobyć. Chłopak postanawia więc, iż Anna będzie jego kolejną zdobyczą. Zadanie okazuje się wcale nie być proste. Kobieta jest nauczycielką... Wojtek jednakże nie należy do ludzi, którzy prosto się poddają. Po jakimś czasie niewinne zauroczenie przekształca się w coś głębszego i powoduje totalną rewolucję w życiu chłopaka.


bezpłatny fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.