Menu

Żelazne werble

Cechy produktu

  • ISBN 9788381474627 
  • Autor Tomasz Sadowski 
  • Wydawnictwo Novae Res 
  • Ilość stron 368 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Świat, w którym kobiety są najcenniejszym towarem.Na świecie trwa demograficzna katastrofa wywołana poprzez azjatycką korporację, która wypuściła na rynek kobietę-robota. Chiny, które są najistotniej dotknięte problemem braku płci żeńskiej, dokonują agresji na swych sąsiadów.Struktury społeczne zostają kompletnie zaburzone, a na wszystkich kontynentach trwa polowanie na niewiasty, które z powodu wciąż ograniczającej się ich liczby stają się najmocniej poszukiwanym towarem.Kris, były żołnierz zajmujący się tropieniem i uwalnianiem porwanych kobiet, uzyskuje nietypowe zlecenie od wpływowego człowieka z Iron Valley.

Wkrótce okaże się, iż konsekwencje realizacji tej misji mogą być poważniejsze, aniżeli mu się wydawało...Miała na imię Amanda i trzy dni temu skończyła dziewiętnaście lat. Została porwana z rodzinnego domu, ale na szczęście jej ojciec natychmiast zlecił poszukiwania.

Gdy tylko otrzymał zlecenie i przyjechał na miejsce, obejrzał precyzyjnie, jaki wariant zabezpieczeń sforsowali, i od razu wiedział, iż to łowcy. Znakomita robota, która zajęła im zaledwie kilka minut. Byli profesjonalistami wspaniale znającymi się na swoim fachu i znakomicie zacierającymi ślady.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.