Menu

Zenith

Cechy produktu

  • ISBN 9788366278196 
  • Autor Sasha Alsberg;Lindsay Cummings 
  • Wydawnictwo We need YA 
  • Rok wydania 2019 

Opis

#1 New York Timesa. Powieść jednej z najpopularniejszych booktuberek w USA!Zacznij oryginalną, kosmiczną przygodę razem z pierwszym tomem kolekcji Androma. Większość zna Andromę Racellę jako Krwawą Baronową, konkretną najemniczkę, której bezlitosne rządy rozciągają się na całą Galaktykę Mirabel.

Dla załogi jej szklanego statku Marauder jest po prostu Andi – ich przyjaciółką i nieustraszoną przywódczynią kosmicznych piratów. Kiedy kolejna rutynowa misja nie przebiega zgodnie z planem, cała załoga Maraudera trafia w ręce okrutnego łowcy nagród.Andi, zmuszona do udziału w niebezpiecznej misji, stawia czoła mrocznemu władcy owładniętemu żądzą zemsty.

Załoga Maraudera stanie przed nieprzystępnym wyborem – albo przywrócą porządek w galaktyce, albo rozpoczną wojnę. Gdy statek rusza w stronę nieznanego, pewne jest tylko to, iż już nikomu nie mogą ufać.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.