Menu

Zew miłości - Barbara Cartland (MOBI)

Cechy produktu

  • ISBN 9788711726457 
  • Autor Barbara Cartland 
  • Wydawnictwo Saga 
  • Ilość stron 174 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Valda prowadzi elitarne życie z matką i ojczymem w efektownym francuskim zamku. Wykształcona w Paryżu żyje beztrosko aż do dnia kiedy jej ojczym deklaruje, że planuje w stylu francuskim małżeństwo dla niej.

Przerażona na myśl o ślubie zupełnie obcego czlowieka, Valda wie, że to niemożliwe, aby spełniła życzenia ojczyma bez wzgledu na to jakie konsekwencje będzie miało jej nieposłuszeństwo. Valda marzy o prawdziwej miłości i deklaruje, iż zamierza poślubić tylko z miłości i wyboru własnego męża.

Valda walczy przeciwko tradycji, które niszczą jej nadzieje i marzenia. Zdeterminowana chce udowodnić ojczymowi, że ona umie podejmować decyzje za siebie, postanawia wyruszyć w podróż swojego życia. Chce zostać fotografem.

Kradnie z koleżankami cygański powóz, wiedząc, iż nikt tam nie będzie szukał angielskiej dziedziczki. Valda dojeżdża na południe Francji, jest urzeczona błyskotliwem ptaków i koni. Nagle przystojny nieznajomy przykuwa jej uwagę.

Wówczas początkuje ona zdawać sobie sprawę, że miłość jest warta o sporo więcej niż pieniądze.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.