Menu

Zioła, które leczą. Nowoczesna roślinna apteka w twoim domu - Thomas Easley, Steven Horne (MOBI)

Cechy produktu

  • ISBN 9788366436053 
  • Autor Thomas Easley;Steven Horne 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Kobiece 
  • Ilość stron 368 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Leki ziołowe, które zrobisz samodzielnie w swojej kuchni!Ziołolecznictwo to nie tylko napary roślinne. To przeróżnego typu maści, balsamy i ekstrakty, dzięki którym w naturalny sposób zapewnisz oporność sobie i swym bliskim, a także będziesz wspomagać leczenie spore spektrum dolegliwości.Dzięki wskazówkom zawartym w tym kompletnym kompendium wiedzy, nauczysz się zbierać, przechowywać i przygotowywać rośliny przystępne w pobliskim lesie czy na łące do budowania zdrowego organizmu.

Dowiedz się:– dlaczego zróżnicowane preparaty z tych samych ziół dają zupełnie odmienne rezultaty;– jak wykorzystać mocne mikstury do leczenia ponad stu rozmaitych dolegliwości;– w jaki sposób przygotować lecznicze mieszanki ziołowe w wielu formach;– jak zróżnicowane typy preparatów ziołowych oddziałują na organizm;– kiedy i jak stosować hydroterapię ziołową.Autorzy zadbali w dodatku o szczegółowe instrukcje dotyczące miejscowego wykorzystywania ziół w formie balsamów, kataplazmów, proszków do zębów, kropli do uszu i wielu innych.

Korzystanie z darów matki natury jeszcze nigdy nie było tak proste.Stwórz swoją domową apteczkę leków ziołowych!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.