Menu

Zmień myślenie a zmienisz swoje życie - Brian Tracy (MP3)

Cechy produktu

  • ISBN 9788380878242 
  • Autor Brian Tracy 
  • Wydawnictwo MT Biznes 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Trzymasz w swoich rękach kod DNA swojej przyszłości i tylko do ciebie zależy, jaki nadasz mu kształt. By wykreować ją zgodnie ze swymi marzeniami, musisz tylko przeczytać tę książkę, postanowić, że zastosujesz jej zasady w życiu, rozpisać plan, po czym z zapałem wziąć się do działania i spełnić swoje marzenia.Przygotuj się na obfita przygodę, jaką będzie reszta twojego życia!Dowiedz się jak:- wyznaczać pokaźne cele,- postanowić, że będziesz bogaty,- przejąć kontrolę nad swym życiem,- myśleć jak geniusz,- uwolnić potencjał swego umysłu,- doładować mocą swoje myślenie,- wykreować swoją przyszłość,- ciesz się życiem.Jeżeli jesteś gotów na doskonałość i osiągnięcie pokaźnych rezultatów, ta książka będzie twoim przewodnikiem na drodze do sukcesu!***Z każdej strony tej książki bije prawda, mądrość i moc.

Brian Tracy jest wybitnym autorytetem w kwestii radykalnej poprawy jakości życia. Pozwól mu być twoim przewodnikiem. Sam nauczyłem się od niego tak niemało, iż nie wiem jak mu dziękować! - Robert G. Allen, autor bestsellera z listy #1 New York TimesTa książka jest metodą transformacji twojego myślenia o sobie i swym potencjale, umożliwiając ci osiągnięcie obszerniejszego sukcesu w każdej sferze twojego życia.

- Lee Iacocca, Prezes Lee Iacocca & AssociatesBrian Tracy ponownie napisał doskonała książkę, która uczy każdego, jak sięgnąć po swoje wewnętrzne zasoby i nie tylko wyróżnić sobie realne cele, ale też rozwinąć plan ich osiągnięcia.

Ta książka to potencjalny bestseller, który stanie się inspiracją dla wielu osób. Trzeba ją przeczytać. - Sally Pipes, Dyrektor Pacific Research InstituteBrian Tracy jak typowo trafił w sedno ze swoją nową książką Zmień swoje myślenie, a zmienisz swoje życie.

Trzeba ją przeczytać! - Mac Anderson, założyciel Successories, Inc.Nowa książka Briana, Zmień swoje myślenie, a zmienisz swoje życie pokaże ci, jak przyciągnąć ludzi i środki, których Ci potrzeba, żeby osiągnąć każdy cel, który sobie wyznaczysz.

- Tony Jeary, Mr. PresentationTM, autor książki Life is a Series of PresentationsTo genialna książka przepełniona mądrością i wiedzą. Sprawi,szybko zamienisz swoje zamiary w czyny. Wyposaży cię w niezbędne dane i wglądy, aby osiągnąć sukces i odnaleźć sens w życiu.

- Nido R. Qubein, założyciel National Speakers Association Foundation, Prezes Great Harvest Bread Company***Brian Tracy jest jednym z najkorzystniejszych profesjonalnych mówców na świecie. Otworzył, zbudował, zarządzał i kierował około 22 biznesami z różnych branży.

Co roku prowadzi konsultacje dla ponad 250 000 osób w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Europie i Azji.Prezentacje, przemowy i seminaria Briana są dopasowane i przygotowane dla wszystkich odbiorców. Opisuje się je jako „inspirujące, zabawne, sygnalizujące i motywujące”.

Pracował z ponad 500 korporacjami, udzielił ponad 2 000 wykładów i przemawiał dla ponad 2 000 000 ludzi.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.