Menu

Znajdź sens - Sylwia Zarzycka

Cechy produktu

  • ISBN 9788393607044 
  • Autor Sylwia Zarzycka 
  • Wydawnictwo Fundacja Między Niebem a Ziemią 
  • Ilość stron 132 
  • Rok wydania 2015 

Opis

ZNAJDŹ SENS to książka zawierająca podsumowanie warsztatów i spotkań zorganizowanych przez Fundację między Niebem a Ziemią w ramach V ogólnopolskiej akcji charytatywnej pod tym samym tytułem.

Akcja miała na celu poszukać odpowiedzi na pytanie jak żyć zdrowo, zgodnie z naturą i być szczęśliwym i spełnionym człowiekiem.

Książka posiada rozmowy z osobami reprezentującymi przeróżne dziedziny życia, które prowadziły warsztaty, a także są związane z Fundacją pomiędzy Niebem a Ziemią: Jerzy Stuhr, Mateusz Kusznierewicz, Wojciech Eichelberger, Jarosław Kuźniar, Mateusz Grzesiak, Rafał Brzoska, Jerzy Jagucki, Zbigniew Ćwiąkalski, Stanisław Sołtysiński, Marek Rosiński, Krzysztof Janił. W książce zawarte są także przepisy kulinarne autorstwa Agnieszki Kręglickiej i Kazimierza Kłodawskiego. Rozmowy pogrupowane zostały w kilku rozdziałach: Pasja, Równowaga, Spełnienie, Szczęście, Tu i dzisiaj, Zdrowie, Miłość.

Dochód ze sprzedaży tej książki asygnowany zostanie w całości na pomoc nieuleczalnie chorym dzieciom i ich rodzinom – podopiecznym Fundacji między Niebem a Ziemią.


darmowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.