Menu

Znalezione nie kradzione

Cechy produktu

  • ISBN 9788381257824 
  • Autor Stephen King 
  • Wydawnictwo Albatros 
  • Ilość stron 480 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Gdy fascynacja literaturą zmienia się w obsesję…wspaniały autor i psychofan, który nie cofnie się przed niczym… Detektywi znani z powieści Pan Mercedes znowu ruszają na ratunek!Rok 1978. Morris Bellamy napada na farmę, gdzie przed światem ukrywa się nadzwyczajny pisarz, John Rothstein.

Naraził się Bellamy’emu nie tylko tym, że od lat niczego nie wydał. Zrobił coś gorszego: zmienił swojego zbuntowanego bohatera – idola Morrisa i jego pokolenia – w oportunistę. Czyż nie zasłużył na śmierć? Znalezione pieniądze są tylko dodatkiem do łupu.

Prawdziwy skarb to sejf pełen rękopisów Rothsteina. Lecz Morris długo nie będzie mógł ich przeczytać, bo trafia do więzienia – i to z całkiem innego powodu.W 2010 roku Peter Saubers, syn jednej z ofiar ataku mężczyzny Mercedesa, przypadkiem znajduje kufer, a w nim gęsto zapisane notesy i… 20 000 dolarów.

Kiedy wkrótce Bellamy wychodzi na wolność, Peterowi rozpoczyna grozić śmiertelne niebezpieczeństwo.Detektyw Bill Hodges i jego dwoje pomocników muszą znowu stanąć oko w oko z szaleńcem, dodatkowo potężnie zdesperowanym.Tymczasem Zabójca z Mercedesa wciąż żyje…

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.