Menu

Zostań ze mną. Tom 1 - J. Lynn

Cechy produktu

  • ISBN 9788324153152 
  • Autor J. Lynn 
  • Wydawnictwo Amber 
  • Ilość stron 187 
  • Rok wydania 2015 

Opis

Dwudziestojednoletnia Calla jako nastolatka nie robiła wielu rzeczy oczywistych dla jej rówieśniczek. Nie chodziła na imprezy, nie całowała się z chłopakiem. Przeżyła za to coś, czego nie powinno przeżyć żadne dziecko. Wciąż nosi blizny na ciele i na duszy. Wciąż nie może zapomnieć, co zrobiła jej matka. I wciąż ukrywa swoją tajemnicę – nawet przed nowymi przyjaciółmi z college’u.

Nagle koszmar rozpoczyna się od nowa. Calla musi wrócić do rodzinnego miasta i odzyskać to, co odebrała jej matka. Czy pomoże jej enigmatyczny przystojniak Jax? I czy Calla da mu szansę, aby pomógł jej pokonać przeszłość?

Powieścią ZACZEKAJ na mnie znana pisarka J. LYNN zadebiutowała w gatunku New Adult o wchodzących w dorosłe życie ludziach (18–25 lat), którzy podnoszą się z tragedii dzięki miłości ukazanej we wszystkich odcieniach: od czułości po płomienny seks. To najpopularniejsza powieść Dla Młodych Dorosłych 2013, numer 1 „New York Timesa".

równie entuzjastycznie zostały przyjęte powieści ZAUFAJ mi (ZACZEKAJ na mnie w wersji bohatera), BĄDŹ ze mną (2. Miejsce „New York Timesa") i powieść w dwóch tomach ZOSTAŃ ze mną.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.