Menu

Żyć szczęśliwie, czyli jak kreować swoją przyszłość - Wioletta Wilczyńska (PDF)

Cechy produktu

  • ISBN 9788381192293 
  • Autor Wioletta Wilczyńska 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 29 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Jeśli czujesz, iż z twoim życiem jest coś nie tak. Od dłuższego czasu bezskutecznie poszukujesz klucza do szczęścia i sukcesu, to najkorzystniejszy moment na zmianę. Wioletta Wilczyńska, autorka książki "Żyć szczęśliwie, czyli jak stwarzać swoją przyszłość" nakłania czytelników, by zmianę sposobu życia zacząć od własnego myślenia. Przekonuje, że wiedza zawarta w tej niedługiej, lecz jakże treściwej publikacji, uczyni Cię silniejszym i bardziej świadomym swoich możliwości. Zachęca, by konsekwentnie wyciągać pozytywne wnioski ze wszelkiego, co się wydarzy.
Książka pełni funkcję poradnika, który ma za zadanie pomóc ludziom czerpać szczęście i prawidłową energię z każdej sytuacji. Pod warunkiem, iż wiedzę w niej zawartą przełożysz na praktykę, pozbędziesz się złych przyzwyczajeń, zaczniesz dostrzegać świeże szanse. Każdy kolejny, nowy dzień daje bowiem niezliczone możliwości. Autorka namawia,skoncentrować myśli na jednym celu i usilnie do niego dążyć, co da szybkie i oczekiwane rezultaty.


darmowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.