Menu

Życie Maryi

Cechy produktu

  • ISBN 9788380435919 
  • Autor Anna Katharina Emmerich 
  • Wydawnictwo
  • Ilość stron 320 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Wśród opisów objawień Anny Kathariny Emmerich, znajdują się pisma poświęcone życiu Maryi Panny. W objawieniach szerokiej mistyczki spotykamy nie tylko Maryję, ale także Jej małżonka, świętego Józefa, a głównie licznych krewnych jednocześnie z Jej strony, jak i świętego Józefa.

Chrystus bowiem prawdziwie stał się człowiekiem, urodził się w rodzinie, a kochająca się rodzina w szczególny sposób pielęgnuje wzajemne więzy relacje. Matka Maryi, święta Anna, jawi się tu jako silna, dobra i opiekuńcza kobieta, babka Zbawiciela.Chrystus był związany ze swoją rodziną, a obrazy rozlicznych więzów rodzinnych są wzruszające.

Wielu z Jego krewnych zostało następnie Jego naśladowcami.Z objawień Anny Kathariny Emmerich dowiadujemy mnóstwo szczegółów z życia Najświetrzej Maryi Panny, dostrzegamy też Jezusa głównie jako Syna Maryi, Syna stolarza, Syna Człowieczego.

To właśnie to dzieło, z którego tak sporo dowiadujemy się o członkach rodziny Zbawiciela, jasno dowodzi, iż Jezus był prawdziwym Bogiem i prawdziwym człowiekiem.Anna Katharina Emmerich jest w swych opisach niezwykle skrupulatna, a dane poprzez nią podawane da się w większości zweryfikować.

Właśnie ten tom zawiera doniosły fragment, który prowadzi do niezwykłego odkrycia. Jedynie na podstawie objawień wizjonerki francuscy lazarzyści odnaleźli w roku 1891 r. Dom Maryi w górzystej części Efezu.

Fakt jego znalezienia na podstawie wizji niemieckiej zakonnicy upamiętniono na sporych tablicach przed domem Maryi.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.