Menu

Życie pełne barw

Cechy produktu

  • ISBN 9788379761975 
  • Autor Malwina Ferenz 
  • Wydawnictwo Czwarta Strona 
  • Ilość stron 304 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Zajrzyj do Neon Café, spróbuj aromatycznej kawy i posłuchaj opowieści o wszystkich odcieńch życia.W tej klimatycznej kawiarni codziennie czeka na Ciebie dokładnie to, na co masz ochotę, i ktoś, kto ma dla Ciebie czas.

Każdy z nas skrywa opowieść, a atmosfera tego miejsca skłania do długich rozmów. Posłuchaj osób siedzących tuż obok. Do Neon Café zajrzy dziś kobieta, która dla roześmianego pana z fotografii pojechała w nieznane.

Dla jej opowieści zatrzyma się nawet zaganiany policjant z czarną kotką u boku. Do kawiarni wstąpi więcej niezwykłych gości: uliczny grajek skrywający pewną tajemnicę; przyszły ojciec świętujący w samotności; kobieta, która nie jest stąd, ale nie chce wyjechać… W każdym z nas drzemie niezwykła opowieść.

Wybierz się na spacer po słonecznych uliczkach Wrocławia i poszukaj jedynej takiej Neon Café, gdzie ściany przesiąknięte są historiami mieszkańców. Może to miejsce istnieje naprawdę?

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.