Menu

Życie podziemne Julii - ebook

Opis

„Życie podziemne Julii" Patrycji Kozy to literatura żeńska, kontrowersyjna, przepełniona erotyzmem i brutalnością otaczającej nas rzeczywistości. Książka szczera do bólu, powodująca w czytelniku szereg sprzecznych uczuć. Dzieło, które szokuje i zmienia postrzeganie kobiet.

Podziemne życie bohaterki dzieje się za kulisami teatru jakim jest życie publiczne. Julia to inteligentna, młoda dziewczyna mieszkająca w dużym polskim mieście. W chwili, kiedy wydaje jej się, że ułożyła sobie wygodnie życie ze swym wybrankiem, ten okazuje się totalnym draniem. Bohaterka przeżywa jego zdradę i bolesne rozstanie i radzi sobie z tym na zróżnicowane sposoby. Decyduje się czerpać z życia garściami i traktować panów równie, jak oni kobiety – jak zabawki. Pierwsza okazja do odreagowania emocji trafia się szybko.

Opisy romansów, ale także przemyśleń i wniosków, do jakich Julia dochodzi są brutalnie szczere. Niejednokrotnie mogą być szokujące, trochę wulgarne, lecz takie właśnie jest życie podziemne kobiety. Książka przeznaczona jest osobom pełnoletnim, które są gotowe poznać kulisy życia erotycznego i emocjonalnego Julii. Bohaterka przekracza sporo granic, nie tylko przyzwoitości. Robi rzeczy, na które każda kobieta miała lub ma ochotę, ale jej nie wypada. Życie podziemne kobiety to tabu, którego się nie porusza. Niektórych sekretów nie mówi się nawet przyjaciółce,dzisiaj możesz poznać je wszystkie. Zrozumieć co siedzi w głowie kobiety, co ją pociąga, czego tak naprawdę pragnie i co myśli o innych.

...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.