Menu

Życie poezją myśli i słowa - Anna Emilia Matracka (PDF)

Cechy produktu

  • ISBN 9788379003457 
  • Autor Anna Emilia Matracka 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 237 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Tomik obejmuje swą zawartością utwory odnoszące się do najróżniejszej tematyki, dlatego możemy być pewni, iż każdy czytelnik znajdzie utwór „tylko dla siebie”, zezwalający na moment oderwać się od przytłaczającej codzienności.

Należy zaznaczyć, ze poszczególne utwory rozmieszczone pozostały w X rozdziałach: Rozdział I odwołuje się do wspomnień dopełnione akcentem ożywionej natury, Rozdział II pokazuje świat ludzi, zwierząt i roślin z perspektywy obserwacji autorki, Rozdział III wskazuje jak błyskotliwe i radosne potrafi być życie, Rozdział IV jest tajemniczy, V zaprasza na spotkanie z dzikimi zwierzętami, a VI otwiera przestrzeń rozważań egzystencjalnych. Miłość do bliźniego wynajdziemy w rozdziale VII, a osobiste przeżycia autorki w VIII, poprzedzającym rozdział IX, który zdoła wzruszyć każdego, kto potrafi żyć nadzieją. Obszerną całość zamyka i podsumowuje Rozdział X.

Autorka opisała zawartość tomiku następującymi słowami:

Tomik wierszy –,,Życie, poezją myśli i słowa” to zbiór najróżniejszej tematyki utworów, które przeniosą Was czytelników w świat fantazji, marzeń, które wzbogacą waszą duszę o świeże doznania wprost ze świata szczęścia i smutku, melancholii i egzystencjalnych przemyśleń, wzbogacą wiedzę o otaczającym nas świecie fauny i flory, całej natury, a w końcu poznacie moje wnętrze – moje życie pisane wierszem.


gratisowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.