Menu

Żywi i martwi. Tom I. Misja przetrwanie

Cechy produktu

  • ISBN 9788381190527 
  • Autor Bartłomiej Kiełt 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 658 
  • Rok wydania 2017 

Opis

"

Niedaleka przyszłość w Stanach Zjednoczonych Ameryki, przyszłość koszmarna. Mało zostało z tego, co wcześniej stworzył człowiek. Świat zmierza do zagłady po tym, jak rozprzestrzenił się niemożliwy do opanowania śmiercionośny wirus. Zarażeni nim ludzie jednak nie umierają od razu, przeistaczają się w niebezpieczne zombie łaknące pokarmu - ocalałych, nietkniętych jeszcze wirusem ludzi. Trwa ciągłe polowanie, walka o każdy kolejny dzień życia, o schronienie i pożywienie.

W takim świecie przyszło żyć bohaterom I tomu powieści „Żywi i martwi” Bartłomieja Kiełta „Misja przetrwanie”, Sarze i jej córeczce Alice; Evanowi wraz z dwiema dorastającymi córkami; Mikelowi oraz Johnowi. Ich drogi całkiem przypadkowo zjednoczył ze sobą los, dając tym samym pokaźniejsze szanse na przetrwanie. Grupa głównych bohaterów buduje więzi przyjaźni i być może miłości. Stanowi też swoistą ostoję wartości, o których zdają się zapominać ocalali ludzie - w utworze pojawia się pełno czarnych charakterów. Szabrownicy, bandyci to dopełniające zagrożenie, oprócz zombie.

Mamy zatem odwieczną walkę dobra - choć stojący po stronie dobra John do świętych nie należy - ze złem. Czy za każdym razem dobro wygrywa?

"


bezpłatny fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.