Menu

Teka CLC 835

Cechy produktu

  • Producent Teka 

Opis

Ciśnienie:19 barów;Dysza do spieniania mleka:dysza spieniająca;Funkcje dodatkowe:AutoDescale, automatyczne usuwanie osadów wapiennych, automatyczny program czyszczenia i odkamieniania, dotykowy panel, funkcja gorącej wody, funkcja odkamieniania, funkcja spienionego mleka, kolorowy ekran TFT, menu w języku polskim, obrotowa podstawa, ostrzeżenie o niskim poziomie wody w pojemniku, pojemnik na zużyte kapsułki, regulacja ilości wody na filiżankę, regulacja temperatury kawy, regulacja wysokości podstawki, sterowanie dotykowe, sygnalizowanie konieczności odkamienienia, temperatura kawy, ustawienie twardości wody, wyjmowana podstawka na filiżankę z regulacją wysokości, wyjmowany pojemnik na wodę, ekran TFT, zegar;Gwarancja:24 miesiące;Kolor frontu:czarny;Moc:2100 W;pojemność zbiornika na kawę:0;pojemność zbiornika na wodę:1 litr;Regulacja ilości zaparzanej kawy:tak;Sterowanie:elektroniczne;użytkowanie kawy:mielona, kapsułki Lavazza, kapsułki Nespresso;rodzaj ekspresu:kapsułkowy;Wariantowanie - kolekcja:Teka CLC 835 MC;zastosowany młynek:nie;wymiary (szer.

x wys. X głęb.):595 x 455 x 330 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, pojemnik na kapsułki, pojemnik na wodę...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.