Menu

Saeco Lirika

Cechy produktu

  • Producent Saeco 
  • Rodzaj ekspresu automatyczny 
  • Pojemność 2.5 l
  • Moc 1850 W
  • Szerokość 21 cm
  • Głębokość 42 cm
  • Wysokość 37 cm
  • Sterowanie elektroniczne 
  • Kolor czarny, srebrny 

Opis

Ekspres Saeco Lirika Base
Perfekcja w nieznacznym rozmiarze

Szukasz uniwersalnego, ergonomicznego i profesjonalnego ekspresu w rozsądnej cenie? Saeco Lirika Base to rewelacyjne połączenie funkcjonalności, wygody, a także elegancji. Nowoczesny design opierający się na połączeniu czerni z gustownymi srebrnymi elementami sprawia, iż urządzenie rewelacyjnie będzie wyglądało w Twojej kuchni lub biurze. Lirika Base to wysoka jakość umieszczona w niewielkich wymiarach!

Prezentacja ekspresu
Pyszne kawy mleczne

zaimplementowany progresywny spieniacz mleka Pannarello dołączony do Lirika Base umożliwia przygotowanie nieprzeciętnych kaw mlecznych. Korzystając z tego poręcznego urządzenia, prosto spienimy mleko do naszych ulubionych mlecznych napojów. Pyszne Latte Macchiatto, Cappuccino czy Flat White są teraz na wyciągnięcie ręki! Co więcej, w pełni dostosowywana wylewka kawy pozwala na korzystanie z wysokich szklanek, wspaniałych do tego typu specjałów.

nieznaczny, a pojemny!

Model Lirika Base wyekwipowany jest w podwójny lejek, dzięki któremu możemy przygotować dwie kawy równocześnie. Rozwiązanie to sprawdza się nieprzeciętnie w biurze, czy w domu podczas wizyty gości. Eleganckie wykończenie dodaje ekspresowi prestiżowego wyglądu. Co prawda ekspres jest niewielkich rozmiarów (21 cm x 38 cm x 43 cm), jednak jego zbiorniki mają zadziwiająco dużą pojemność! 500 gram zbiornika na kawę, 2,5 litra pojemnika na wodę oraz zbiornik na fusy mieszczący 15 porcji. Sprawia to, że Lirika Base jest skutecznym urządzeniem, które zmieści się choćby w niepokaźnej kuchni dla pracowników.

wyśmienita jakość

Dzięki zaimplementowaniu szczególnie efektywnych i trwałych żaren ceramicznych ekspres Lirika Base gotowy jest do ciężkiej pracy. Dbałość o jakość podzespołów ma wpływ na pyszny smak stworzonej kawy. Co więcej, ekspres posiada możliwość ręcznej regulacji grubości mielenia ziaren. Możemy zatem eksperymentować co do mocy naszej kawy i stworzyć napoje o różnorodnym poziomie mocy. Poczuj się jak prawdziwy barista z modelem Lirika Base!

Prostota obsługi

mistrzowski, ekspres musi być nie tylko progresywny lecz i prosty w obsłudze. Użyty w Lirika Base graficzny cyfrowy ekran zezwala na czytelną obsługę i poruszanie się o licznych opcjach urządzenia. Gdy nadejdzie czas na serwis ekspres sam poinformuje nas o tym znacznymi komunikatami. Prostota i intuicyjność – to właśnie powinno cechować innowacyjne ekspresy!

proste czyszczenie

podczas codziennego korzystania z ekspresu ważne jest, żeby pamiętać o regularnym serwisie. Czyszczenie i konserwacja urządzenia są gwarancją jego poprawnego działania i pysznego smaku parzonej kawy. Ekspres Lirika Base automatyczne pogramy odkamieniania, które zadbają o poprawne funkcjonowanie urządzenia. Gdy tylko będzie konieczne przeprowadzenie odkamieniania, na ekranie pojawi się komunikat w języku polskim o potrzebie jego uruchomienia. Proste i komfortowe! To właśnie Lirika Base!

Specyfikacja techniczna

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.