Moje konto
  • Miele CVA 5065 Miele CVA 5065

Miele CVA 5065

2 oferty z 2 sklepów

Producent Miele WIĘCEJ INFORMACJI ↓

quito.com.pl

★★★★★
629 opinii

Ekspres do kawy do zabudowy MIELE CVA 5065

Ekspres do kawy do zabudowy MIELE CVA 5065

… pamięci w razie braku prądu -Możliwość użycia kawy mielonej Dane techniczne: Ciśnienie pompy: 15 bar Moc: 2300 W Klasa energetyczna: A Napięcie i częstotliwość: 220/240 V, 50/60 Hz Objętość zbiornika na wodę: 2,3 litra Urządzenie do zabudowy w szafce o szer. 60 cm Pojemnik na kawę ziarnistą (max. 500g) Wymiary (SxWxG) 59.5 x 55 x 53 cm Kolor: stalowy Informacje na temat produktów mogą być nie szczegółowe.Pełna …

Dostępny w 1-2 tygodnie  ✓

Magila.pl

★★★★☆
30 opinii

Ekspres do kawy do zabudowy MIELE CVA 5065

Ekspres do kawy do zabudowy MIELE CVA 5065

… optymalnej temperatury parzenia kawy - Wyjmowany pojemnik na kawę ziarnistą o poj. 500 g - Pojemnik na zużytą kawę (na ok. 15 porcji) - Pojemnik ociekowy z systemem ułatwiającym transport w celu jego opróżnienia - Wyjmowany, łatwy do czyszczenia zaparzacz - Zegar z układem podtrzymywania pamięci w razie braku prądu -Możliwość użycia kawy mielonej Dane techniczne: Ciśnienie pompy: 15 bar Moc: 2300 …

Dostępny w 1-2 tygodnie  ✓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentMiele

Jeśli jesteś wielkim amatorem kawy teraz możesz poczuć się jak prawdziwy barista i przyrządzić sobie profesjonalną małą czarną. Zapomnij o popularnej rozpuszczalnej! Ekspres Miele CVA 5065 pozwala Ci cieszyć się smakiem prawdziwej kawy na co dzień.

Wprowadzenie

Zanim kupisz ekspres ciśnieniowy powinieneś zadecydować o typie tego urządzenia. Jeśli zazwyczaj pochłaniasz więcej niż dwie filiżanki kawy, a do tego lubisz częstować nią swoich bliskich znajdź profesjonalny ekspres do zabudowy. Poniżej znajdziesz idealny model do przygotowania naparu dla większej liczby osób. Dzięki niemu cały proces parzenia kawy przebiega praktycznie bez Twojego udziału. Teraz możesz cieszyć się rozmową i towarzystwem ze swoimi gośćmi, nie marnując czasu na robieniu kawy własnoręcznie.

Parametry i funkcje

Pierwszym istotnym parametrem, na który warto zwrócić uwagę jest pojemność danego ekspresu. Zwróć uwagę, na to czy taki pojemnik można łatwo wyciągnąć z ekspresu i umyć. Wybierając ekspres do kawy, zwróćmy uwagę na moc grzałki. Najniższa, to około 1000 W, najwyższa – ponad 1800 W. Im jest większa, tym szybciej parzy się kawa. Wybierając konkretny model ekspresu ciśnieniowego należy spojrzeć na wytwarzane przez niego, którego wartość jest podawana w barach i może wynieść od kilku do kilkunastu. Ciśnienie określa moc, z jaką para wodna napiera na zmieloną kawę. Wysokociśnieniowe ekspresy do kawy potrafią przyrządzić napój, o temperaturze 90 stopni. Amatorzy kawy z mlekiem powinni zwrócić uwagę na modele wyposażone w zautomatyzowane systemy pobierania i spieniania mleka. Dzięki niemu przygotowanie cappuccino czy latte macchiato odbywa się za pomocą jednego przycisku, jak w przypadku espresso. Ekspres automatyczny sam pobiera, spienia i nalewa mleko do filiżanki. W najnowocześniejszych modelach można także zaprogramować proporcje mleka i kawy, dzięki czemu cappuccino będzie dokładnie takie jakie lubimy. Warto także zwrócić uwagę na to, czy ekspres posiada adapter do kawy o regulowanej wysokości, pod którym zmieści się wysoka szklanka do latte macchiato. Ekspresy do kawy mogą różnić się między sobą także dodatkowymi funkcjami, takimi jak podgrzewanie filiżanek, możliwość zaprogramowania włączenia urządzenia na konkretną godzinę czy automatyczny program odkamieniania.

Wygląd

Jeśli chodzi o wygląd ekspresów ciśnieniowych, to są one tworzone ze stali szlachetnej, połączonej ze sztucznym tworzywem. Daje to projektantom możliwość kreowania bardzo zróżnicowanych produktów. Na rynku pojawiły się zarówno czarne i srebrne modele jaki i kolorowe.

Podsumowanie

Dzisiaj korzystanie w ekspresu ciśnieniowego to tylko sama przyjemność. Producenci tak wyposażyli swoje urządzenia, że nam zostaje jedynie włożenie składników, postawienie filiżanki oraz włączenie wybranego przycisku. Pozostałe etapy takie jak: mielenie ziaren, podgrzewanie wody, czyszczenie oraz wyłączenie się urządzenia, to wszystko zostało w pełni zautomatyzowane. Ekspresy ciśnieniowe są niewiarygodnie użyteczne. Producenci pomyśleli również o takiej funkcji jak posiadanie ruchomej podstawki na małe filiżanki. Możliwość regulowania odległości filiżanki od układu zaparzającego umożliwia równomierne napełnienie filiżanki i estetycznej podanie przygotowanej kawy. Równie istotna w czasie codziennego użytkowania będzie dla nas wygoda uchwytów, przycisków czy instalacji pojemnika na wodę.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też