Menu

Samochodowy Oczyszczacz Powietrza Philips Gopure Compact100 Airmax

Cechy produktu

  • Producent Philips 

Opis

Oczyszczacz powietrza samochodowy

prędki, efektywny oczyszczacz samochodwy
eliminuje się do 99% nieznacznych, uciążliwych cząstek
Neutralizuje nieprzyjemne zapachy i dym
Neutralizuje chemiczne opary

Powietrze w samochodzie może być do pięciu razy bardziej zanieczyszczone aniżeli powietrze na zewnątrz z powodu niedużych cząstek i innych skażeń.
Philips GoPure dzięki zastrzeżonej technologi trzy warstwowego systemu filtracyjnego likwiduje do 99% uciążliwych śladowych cząstek takich jak alergeny, pyłki kwiatowe, pył i bakterie i toksyczne, chemikalia gazowe.
w dodatku GoPure neutralizuje nieprzyjemny zapach, dym i opary np. Z tworzywa nienaturalnego.
Alergicy również mogą teraz odetchnąć w samochodzie ponieważ GoPure eliminuje cząstki (np. Pyłki kwiatów), które sami przynoszą do samochodu.

Dlaczego Ci potrzeba Philips GoPure?

Jakość powietrza którym oddychasz Ty i Twoja rodzina jest ważna. Powietrze w samochodzie może być od 5 do 10 razy bardziej zanieczyszczone aniżeli na zewnątrz z powodu niepożądanych cząsteczek, takich jak alergeny, znikome cząstki i inne skażenia. Philips GoPure eliminuje, dzięki zastrzeżonej technologii 3 warstwowego systemu filtracyjnego, do 99% alergenów, zanieczyszczeń, dym papierosowy i wirusyponadto toksyczne, chemikalia gazowe. W ten sposób Twoja rodzina może cieszyć się świeżym, czystym i zdrowym powietrzem na nawet na niedługich dystansach.

Jak znikome cząstki dostają się do Twojego ciała?
· Pył dostaje się do układu oddechowego przez nos i gardło.
· obszerne cząstki PM10 są usuwane poprzez kaszlenie, kichanie i połykanie.
· Mniejsze cząstki PM2.5 mogą przeniknąć głęboko do płuc. Mogą wnikać do pęcherzyków płucnych i wywoływać problemy z sercem, a także dostarczać toksyczne chemikalia do układu krwionośnego

zastrzeżony, 3 warstwowy system przefiltrowujący
Trój warstwowy system filtracyjny został specjalne zaprojektowany do wykorzystania w samochodzie i usuwa wydajnie niepożądane cząstki z powietrza. Komplet zawiera filtr wstępny, filtr HEPA do usuwania cząstek i filtr HESA do usuwania gazów.

samoczynne włączanie/wyłączanie.
Philips GoPure włącza się i wyłącza samoczynnie wraz z zapłonem pojazdu, pozwalając na skoncentrowanie się na jeździe. W trybie automatycznym SlimLine 230 automatycznie dostosowuje szybkość filtracji do jakości powietrza w samochodzie. Jeśli jakość powietrza pogarsza się, ponieważ np. Stoisz w korku, wzrasta prędkość filtracji w celu szybszego oczyszczenia powietrza.

Szybka i prosta wymiana filtra
Dzięki wskaźnikowi GoPure wiesz precyzyjnie kiedy trzeba wymienić filtr, co zajmuje tylko kilka sekund.


Pasujący filtr Philips GSF120X110X1, numer artykułu: 1534572

Wyposażenie:
szybki, wydajny oczyszczacz samochodowy dla czystego i zdrowszego powietrza · usuwa się do 99% bardziej uciążliwych niewiele znaczących cząstek, takich jak alergeny, pyłki kwiatowe, bakterie i pyły · Neutralizuje nieprzyjemne zapachy i dym (np. Powodowane przez zwierzęta) · Neutralizuje nieprzyjemne opary chemiczne z materiałów nienaturalnych i siedzeń samochodowych · W przeciwieństwie do klimatyzacji, usuwa z powietrza śladowe cząstki, które przenosisz do samochodu (np. Pyłki kwiatów) · Ręczna, dwustopniowa regulacja sprawności filtracji · Filtracja cząstek: CADR 14 m³/godz. · Filtracja gazów i TVOC: CADR 11,5m³/godz. · automatyczne włączanie/wyłączanie. · zastrzeżony, 3 warstwowy system filtrujący · Szybka i przystępna zamiana filtra · Wskaźnik podmiany filtra · przystępna i bezproblemowa instalacja (12 V złącze) · Przymocowanie do podłokietnika, zagłówka albo pod fotelem

informacje technologiczne:
Długość towaru: 18 cm · Kolor: szaro-czarny · Moc: 3 W · Napięcie robocze: 12 V · wariant klimatyzacji samochodowej: Oczyszczacz powietrza · Szerokość artykułu: 18 cm · Waga: 610 g · Wysokość towaru: 7 cm

dostawa obejmuje:
Pasek mocujący · przewód przyłączeniowy 12 V (4m) · Filtr GSF120X110X1

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.