Menu

Samochodowy Oczyszczacz Powietrza Philips Gopure Slimline230

Cechy produktu

  • Producent Philips 

Opis

Oczyszczacz powietrza samochodowy

szybki, produktywny oczyszczacz samochodwy
usuwa się do 99% niewiele znaczących, uciążliwych cząstek
Neutralizuje nieprzyjemne zapachy i dym
Neutralizuje chemiczne opary

Powietrze w samochodzie może być do pięciu razy bardziej zanieczyszczone niżeli powietrze na zewnątrz z powodu niewiele znaczących cząstek i innych skażeń.
Philips GoPure dzięki opatentowanej technologi trzy warstwowego systemu filtracyjnego likwiduje do 99% uciążliwych niedużych cząstek takich jak alergeny, pyłki kwiatowe, pył i bakterie i toksyczne, chemikalia gazowe.
w dodatku GoPure neutralizuje nieprzyjemny zapach, dym i opary np. Z tworzywa nienaturalnego.
Alergicy jeszcze mogą dzisiaj odetchnąć w samochodzie ponieważ GoPure eliminuje cząstki (np. Pyłki kwiatów), które sami przynoszą do samochodu.

Dlaczego Ci trzeba Philips GoPure?

Jakość powietrza którym oddychasz Ty i Twoja rodzina jest ważna. Powietrze w samochodzie może być od 5 do 10 razy bardziej zanieczyszczone niżeli na zewnątrz z powodu niepożądanych cząsteczek, takich jak alergeny, nieznaczne cząstki i inne zanieczyszczenia. Philips GoPure likwiduje, dzięki opatentowanej technice 3 warstwowego systemu filtracyjnego, do 99% alergenów, zanieczyszczeń, dym papierosowy i wirusyrównież toksyczne, chemikalia gazowe. W ten sposób Twoja rodzina może cieszyć się świeżym, czystym i zdrowym powietrzem na choćby na niedługich dystansach.

Jak niewielkie cząstki dostają się do Twojego ciała?
· Pył dostaje się do układu oddechowego przez nos i gardło.
· znaczne cząstki PM10 są usuwane przez kaszlenie, kichanie i połykanie.
· Mniejsze cząstki PM2.5 mogą przeniknąć głęboko do płuc. Mogą wnikać do pęcherzyków płucnych i powodować problemy z sercem oraz dostarczać toksyczne chemikalia do układu krwionośnego

opatentowany, 3 warstwowy system odfiltrowujący
Trój warstwowy system filtracyjny został specjalne zaprojektowany do zastosowania w samochodzie i usuwa sprawnie niepożądane cząstki z powietrza. Zestaw mieści filtr wstępny, filtr HEPA do usuwania cząstek i filtr HESA do usuwania gazów.

automatyczne włączanie/wyłączanie.
Philips GoPure włącza się i wyłącza automatycznie wraz z zapłonem pojazdu, zezwalając na skoncentrowanie się na jeździe. W trybie samoczynnym SlimLine 230 samoczynnie dostosowuje szybkość filtracji do jakości powietrza w samochodzie. Jeśli jakość powietrza pogarsza się, ponieważ np. Stoisz w korku, wzrasta szybkość filtracji w celu szybszego oczyszczenia powietrza.

Szybka i nieskomplikowana podmiana filtra
Dzięki wskaźnikowi GoPure wiesz dokładnie kiedy trzeba wymienić filtr, co zajmuje tylko kilka sekund.

Pasujący filtr Philips GSF80X80X1, numer artykułu: 1534571

Wyposażenie:
prędki, produktywny oczyszczacz samochodowy dla czystego i zdrowszego powietrza · likwiduje się do 99% bardziej uciążliwych niewiele znaczących cząstek, takich jak alergeny, pyłki kwiatowe, bakterie i pyły · Neutralizuje nieprzyjemne zapachy i dym (np. Wywoływane przez zwierzęta) · Neutralizuje nieprzyjemne opary chemiczne z materiałów sztucznych i siedzeń samochodowych · Wskaźnik jakości powietrza z wyświetlaczem OLED · kolorowy wskaźnik LED jakości powietrza · Regulacja samoczynna produktywności filtracji · Filtracja cząstek: CADR 10 m³/godz. · Filtracja gazów i TVOC: CADR 10m³/godz. · automatyczne włączanie/wyłączanie. · zastrzeżony, 3 warstwowy system przefiltrowujący · Szybka i przystępna podmiana filtra · Wskaźnik zamiany filtra · nietrudna i bezproblemowa instalacja (12 V złącze) · Przymocowanie do podłokietnika, zagłówka albo pod fotelem · nieprzeciętna integracja poprzez adapter do uchwytu na napoje

dane technologiczne:
Długość artykułu: 17 cm · Kolor: szaro-czarny · Moc: 7 W · Napięcie robocze: 12 V · rodzaj klimatyzacji samochodowej: Oczyszczacz powietrza · Szerokość towaru: 10 cm · Waga: 800 g · Wysokość produktu: 7 cm

wysyłka obejmuje:
mieści adapter do uchwytu na napoje · Pasek mocujący · kabel przyłączeniowy 12 V (4m) · Filtr GSF80X80X1

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.