Menu

A Christmas Carol / Opowieść Wigilijna z podręcznym słownikiem angielsko-polskim (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788365646200 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Dickens Charles 
  • Wydawnictwo Ze Słownikiem 
  • Ilość stron 240 
  • Rok wydania 2016 
  • Rodzaj słownik dwujęzyczny 

Opis

Opowiadanie Opowieść Wigilijna powstało w 1843 roku. Głównym bohaterem jest zgorzkniały, znany ze swego skąpstwa Ebenezer Scrooge, który - od lat nie czerpiąc radości ze Świąt Bożego Narodzenia - i tym razem zamierza spędzić je samotnie. Plany próbuje mu pokrzyżować duch jego zmarłego wspólnika, Jakuba Marleya, zjawiając się w wigilijny wieczór i zapowiadając przybycie trzech zjaw Duchów: Dawnych, Obecnych oraz Przyszłych Świąt Bożego Narodzenia.

Czy kiedykolwiek próbowałeś przeczytać książkę po angielsku?
Czy natrafiłeś na słowa, których nie znałeś?
Czy ciągłe korzystanie ze słownika podczas czytania tekstów w oryginale jest męczące?
Czy słownik na marginesie ze wszystkimi nowo pojawiającymi się słowami ułatwiłby Ci zrozumienie tekstu?
Czy chciałbyś spróbować przeczytać książkę po angielsku, która gromadzi tłumaczenia wszystkich słów?

Jeżeli odpowiedziałeś na powyższe pytania twierdząco, to książki Wydawnictwa [ze słownikiem] są przygotowane z myślą o Tobie.

kolekcja publikacji opracowanych i wydanych przez Wydawnictwo [ze słownikiem] ma na celu ułatwienie zrozumienia czytanych powieści. W odróżnieniu od wydawnictw dwujęzycznych pozostawia czytelnikowi interpretację znaczeń i kontekstów, a tym samym powoduje, że czytanie w języku obcym staje się nie tylko przyjemne, lecz i rozwija umiejętności językowe.

Każda książka wydana przez Wydawnictwo [ze słownikiem] gromadzi 3 słowniki ułatwiające jej zrozumienie i sprawiająca, iż czytanie w języku angielskim staje się przyjemnością:

1. Słownik typowo występujących i najprostszych słów w danej publikacji. Znajomość słownictwa z tego słownika umożliwia zrozumienie ponad 80 % treści książki.
2. Podręczny słownik na marginesie każdej strony zawiera wszystkie nowe słowa, które nie pozostały ujęte w słowniku przede wszystkim występujących słów.
3. Kompletny słownik wszystkich słów i form, które wystąpiły w danej publikacji umożliwia odnalezienie nieznanego słowa jeżeli czytelnik zapomniał wcześniej wyjaśnionego znaczenia.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.