Menu

Around the World in Eighty Days z podręcznym słownikiem angielsko-polskim (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788365646019 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Jules Verne 
  • Wydawnictwo MAG 
  • Ilość stron 430 
  • Rok wydania 2016 
  • Rodzaj słownik dwujęzyczny 

Opis

Around the World In Eighty Days z podręcznym słownikiem angielsko-polskim (W 80 dni dookoła świata) to najpopularniejsza powieść francuskiego pisarza Juliusza Verne a, która swoją premierę miała w 1873 roku. Akcja książki zaczyna się w XIX-wiecznym Londynie. Philaes Fogg wiedzie samotne i uporządkowane życie, do czasu, gdy założył się z kolegami o to, że w osiemdziesiąt dni objedzie dookoła świat. Bohater książki przemierza lądy i oceany nie tylko po to, aby wygrać zakład, by obronić swój honor; pozostał bowiem podejrzany, iż opuszczając Londyn, dokonał kradzieży na dużą skalę.

Czy kiedykolwiek próbowałeś przeczytać książkę po angielsku?
Czy natrafiłeś na słowa, których nie znałeś?
Czy ciągłe korzystanie ze słownika podczas czytania tekstów w oryginale jest męczące?
Czy słownik na marginesie ze wszystkimi nowo pojawiającymi się słowami ułatwiłby Ci zrozumienie tekstu?
Czy chciałbyś spróbować przeczytać książkę po angielsku, która posiada tłumaczenia wszystkich słów?

Jeżeli odpowiedziałeś na powyższe pytania twierdząco, to książki Wydawnictwa [ze słownikiem] są przygotowane z myślą o Tobie.

seria publikacji opracowanych i wydanych przez Wydawnictwo [ze słownikiem] ma na celu ułatwienie zrozumienia czytanych powieści. W odróżnieniu od wydawnictw dwujęzycznych pozostawia czytelnikowi interpretację znaczeń i kontekstów, a tym samym sprawia, że czytanie w języku obcym staje się nie tylko przyjemne, ale i rozwija umiejętności językowe.

Każda książka wydana poprzez Wydawnictwo [ze słownikiem] mieści 3 słowniki upraszczające jej zrozumienie i sprawiająca, iż czytanie w języku angielskim staje się przyjemnością:

1. Słownik w głównej mierze występujących i najprostszych słów w danej publikacji. Znajomość słownictwa z tego słownika zezwala na zrozumienie ponad 80 % treści książki.
2. Podręczny słownik na marginesie każdej strony gromadzi wszystkie nowe słowa, które nie pozostały ujęte w słowniku na ogół występujących słów.
3. Kompletny słownik wszelkich słów i form, które wystąpiły w danej publikacji pozwala na odnalezienie nieznanego słowa jeżeli czytelnik zapomniał wcześniej wyjaśnionego znaczenia.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.