Menu

Elementarz czytamy metodą sylabową (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788375173703 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Karczmarska-Strzebońska Alicja 
  • Wydawnictwo GREG 
  • Ilość stron 160 
  • Rok wydania 2011 

Opis

To najkorzystniejsza książka do nauki czytania, z jaką spotkałam się do tej pory w mojej praktyce zawodowej. Metoda sylabowa jest znana nie od dziś i rekomendowana przez najlepszych nauczycieli i metodyków nauczania wczesnoszkolnego jako wydajna, szybka i bezproblemowa.

Z recenzji dr Marii Kuśmierz
Elementarz - czytamy metodą sylabową to najkorzystniejsza książka do nauki czytania. Metoda sylabowa rekomendowana jest przez najkorzystniejszych nauczycieli i metodyków nauczania wczesnoszkolnego jako skuteczna, szybka i bezproblemowa. Pierwsza część książki posiada prezentację literek i sylab, w drugiej zaś znajdują się czytanki, które są ułożone od najprostszej do najtrudniejszej. Podejmują także tematy najciekawsze dla dzieci - podróże, dinozaury, kosmos, przyroda, zwierzęta.

W całej książce zastosowano wyraźny podział na sylaby, przykładowe słówka, proste zdania, dzięki czemu dziecko ekspresowo nauczy się czytać płynnie. Książka została opracowana z najwyższą dokładnością, dokładnością, trosceą o wartość merytoryczną. Zajmujące czytanki i perfekcyjne, kolorowe, zabawne ilustracje są dodatkowym atutem książki.

Elementarz... Został oprawiony w piękną, trwałą, twardą oprawę, dzięki czemu będzie długo służył, atrakcyjnie się oraz jest niezwykle komfortowy w użyciu. Każde dziecko z przyjemnością będzie uczyło się czytać! Serdecznie polecamy!
Elementarz - czytamy bajki metodą sylabową to książka wspaniała dla każdego dziecka, które chce nauczyć się czytać. Zastosowano w niej metodę sylabową, która jest popularna od lat i sprawna. Dzięki niej już kilkuletnie maluchy zdobywają umiejętność czytania! Dziecko poznaje literki, następnie składa z nich sylaby, by przejść do odczytywania wyrazów i całych zdań. Poziom trudności wzrasta stopniowo, dzięki temu nauka czytania jest szybka i bezproblemowa, a dziecko czyta płynnie i ze zrozumieniem.

Wielką atrakcją Elementarza... Są zamieszczone w jego drugiej części czytanki - najistotniej znane bajki, klasyka polskiej literatury dziecięcej. Są tu więc bajki Krasickiego, Fredry, Mickiewicza, popularne wiersze Jachowicza czy Konopnickiej. Zapewniają one perfekcyjną zabawę, która równocześnie utrwali umiejętność czytania i rozbudzi w dziecku miłość do polskiej literatury.

Elementarz - czytamy bajki metodą sylabową to książka przygotowana z najwyższą dokładnością, we współpracy z doświadczonymi nauczycielami i metodykami. Twarda, kolorowa okładka zapewnia odporność książki, a spektakularne ilustracje i barwne strony przyciągną oko niedużego czytelnika.

Serdecznie polecamy!
Elementarz - ćwiczenia w czytaniu i pisaniu to absolutna nowość na rynku wydawniczym. Prezentujemy elementarz do nauki czytania metodą sylabową i zeszyt ćwiczeń w jednym!

Książka podzielona jest na dwie części. W pierwszej zaprezentowane są literki, pokazany jest sposób ich zapisywania, jak łączą się z innymi literkami, tworząc sylaby, słowa i zdania. Dużo zadań i ćwiczeń sprawia, że dzieci błyskawicznie przyswajają nowe wiadomości. W książce znajduje się dużo łamigłówek i zabaw, dzięki którym mali uczniowie mogą oderwać się i odpocząć podczas nauki. Są więc rebusy, labirynty, krzyżówki i mnóstwo innych zadań.

Druga część ćwiczeń gromadzi czytanki do czytania metodą sylabową i wiersze dla dzieci wraz z zadaniami do nich. Dzięki nim dzieci uczą się czytania ze zrozumieniem i ćwiczą pisanie. Łamigłówki zapewnią niemało wspaniałej zabawy, a piękne, kolorowe ilustracje uprzyjemnią pracę z książką. Twarda, ładna i trwała oprawa natomiast sprawi, iż książka będzie długo służyła, a rogi nigdy nie będą zagięte!

Elementarz - ćwiczenia w czytaniu i pisaniu to recepta na to, aby każde dziecko nauczyło się efektownie pisać i płynnie czytać.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.