Menu

Euroleksykon terminologiczny międzynarodowych stosunków gospodarczych, prawnych i politycznych polsko-angielsko-francusko-niemiecki - Wysyłka od 3,99... (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 839154253X 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Pieńkos Jerzy 
  • Wydawnictwo IURIS - Polskie Wydawnictwo Prawnicze 
  • Ilość stron 694 
  • Rok wydania 2007 

Opis

Euroleksykon ma być, w zamyśle autorskim, vademecum terminologicznym, potrzebnym w pracy dla wszelkich aktorów sceny gospodarczej, prawnej i politycznej. Euroleksykon zbudowano w układzie tematycznym, a nie alfabetycznym. Taki układ pozwala lepiej i szybciej wyszukać daną terminologię i słownictwo. Zawiera terminologię z następujących dziedzin: Bankowość Budownictwo Cła Ekonomia klasyczna Finanse Giełda i papiery wartościowe Handel wewnętrzny i zagraniczny Konferencje międzynarodowe Obrót dewizowy Obrót wekslowy i czekowy Obrót pocztowy i telekomunikacyjny Ochrona własności artystycznej i literackiej Ochrona własności przemysłowej Organizacje międzynarodowe Podatki Pokojowe rozstrzyganie sporów Polityka i współpraca państw Prawo handlowe i gospodarcze Prawo finansowe Prawo cywilne Prawo karne Prawo administracyjne Prawo pracy Prawo drogowe Prawo państwowe Prawo autorskie Prawo dyplomatyczne i konsularne Prawo konfliktów zbrojnych Prawo wojny lądowej, powietrznej i morskiej Przemysł Rachunkowość Reklama Rokowania międzynarodowe Rokowania gospodarczej Rolnictwo Rozbrojenie Rozliczenia międzynarodowe Rzemiosło Spółki Stowarzyszenia Spółdzielnie Statystyka i demografia Targi i wystawy Transport lądowy, morski i powietrzny Umowy międzynarodowe Ubezpieczenia Ustrój prawny i system gospodarczy Unii Europejskiej

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.