Menu

Gdzie na Ziemi... czyli po co komu geografia (opr. twarda)

Cechy produktu

  • Oprawa twarda 
  • Wydawnictwo Jedność 
  • Ilość stron 128 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Ta fantastyczna i absolutnie odlotowa książka jest dla każdego, kto kocha albo tylko lubi geografię! Co więcej, ten zabawny zbiorek geograficznych faktów i ciekawostek zainteresuje także tych, którzy, cóż, nie są specjalnie zainteresowani południkami, równoleżnikami i budową skorupy ziemskiej!

Jak to osiągalne? Ta książka porwie wszelkich w niezwykłą podróż do świata map, chmur, szczytów górskich i dymiących wulkanów. Na skutek czego niejedna osoba dostanie pozytywnego bzika na punkcie geografii, niektórzy wyruszą choćby na biegun północny (brrr, ale chyba w ciepłej czapce! Jak myślicie?)!

Ale nie jest to książka tylko o geograficznych faktach. Najczęściej chce nas ona zniewolić naszą planetą: ludźmi i zwierzętami, którzy na niej żyją, fascynującymi rekordami: najwyższą górą i najgłębszym jeziorem; chce nas także ostrzec przed niebezpiecznymi zjawiskami, takimi jak huragany czy trzęsienia ziemi.

Brzmi intrygująco? zapewniamy, iż młody czytelnik będzie zaskoczony, zaciekawiony, zdziwiony i rozbawiony, i po prostu… zakocha się w naszej błyskotliwej planecie!

Odbiorcy

– fani geografii i nauk przyrodniczych i ci, którzy nie do końca są do nich przekonani;

– każdy uczeń, który ma w szkole geografię;

– rodzice i nauczyciele, którzy chcą zainteresować młodzież nauką o Ziemi;

Dlaczego warto nabyć tę książkę

– jest pełna atrakcyjnych i zaskakujących faktów i odkryć;

– przygotowano ją w postępowy, interesujący dla młodzieży sposób;

– odnajdziemy w niej garść wiedzy i dużo wesołej zabawy.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.