Menu

Ilustrowane Kompendium Farmakologii Lullmanna (opr. skórzana)

Cechy produktu

  • ISBN 9788360608029 
  • Oprawa skórzana 
  • Autor Lullmann Heinz, Mohr Klaus, Hein Lutz 
  • Wydawnictwo Czelej 
  • Ilość stron 384 
  • Rok wydania 2008 

Opis

Autor: Heinz Lullmann, Klaus Mohr, Lutz Hein Redakcja naukowa wydania polskiego: Tadeusz F. Krzemiński

ISBN: 978-83-60608-02-9

Format: B5

pojemność: 400

Oprawa: Twarda

Kompendium, które ukazuje farmakologię równocześnie za pomocą słów, jak i obrazów!

Zawarto tu wiedzę z zakresu anatomii, fizjologii, chemii i biochemii wielu jednostek chorobowych. Autorzy w sposób zwarty przedstawili zagadnienia z dziedziny farmakologii, a także farmakologii klinicznej, tworząc swoiste repetytorium z tych dziedzin, w tym w oryginalny sposób powiązali patofizjologię z farmakologią. Dodatkowo zwrócili szczególną uwagę na wzrost zapadalności na niektóre choroby w skali światowej i na zjawiska leko- i narkomanii.

W celu zwiększenia przydatności książki dla polskiego Czytelnika zespół tłumaczy zmodyfikował skorowidz preparatów, uwzględniając w nim głównie leki występujące na rynku krajowym.

Jest to, jak dotychczas, jedyna tego rodzaju publikacja w Polsce. O jej oryginalności stanowi nie tylko kompendialny charakter, lecz też przejrzyste ryciny obrazujące wszystkie omawiane procesy.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.