Menu

Kevin Zraly – Kurs wiedzy o winie (opr. twarda)

Cechy produktu

  • Oprawa twarda 
  • Autor Kevin Zraly 
  • Wydawnictwo Explanator After Hours, Akademia Wina 
  • Ilość stron 448 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Począwszy od znanych win czerwonych z Bordeaux i Kalifornii, a skończywszy na wytyczających nowe szlaki białych winach z Nowej Zelandii i Nowego Jorku, książka przynosi staranne mapki każdego z omawianych regionów, malownicze zdjęcia, różnorodność tabel i infografik, zestawienie ponad 700 win z całego świata, przystępnych w bardzo ciekawych cenach, reprodukcje setek etykiet (by pomóc Wam znaleźć te „właściwe" wina), a także komentowane degustacje, zamykające każdy z rozdziałów. Smakoszy zainteresują zestawienia najlepszych roczników, jak też krótkie, ale treściwe wskazówki odnośnie komponowania win z potrawami. Nie zabrakło odpowiedzi na głównie zadawane pytania, jak jeszcze quizów, podsumowujących poszczególne rozdziały.
Obecne – świeże i zaktualizowane – wydanie książki posiada świeże lekcje, opracowane osobno dla Nowej Zelandii, Australii i Południowej Afryki oraz dla win musujących. Dowiemy się też, jakie są najnowsze trendy w branży winiarskiej, jakie regiony mogą zaskoczyć nas w nadchodzących latach i wielu innych, interesujących rzeczy. Lektura kolejnej edycji „Kursu wiedzy o winie" dostarczy czytelnikowi wszystkich narzędzi, potrzebnych do samodzielnego odkrywania najszczególniej odpowiadających mu win oraz świadomego delektowania się nimi od święta i na co dzień!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.