Menu

Prawie wszystko o ziołach i ziołolecznictwie w.3 (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788394554019 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Mateusz Emmanuel Senderski 
  • Wydawnictwo MATEUSZ E. SENDERSKI 
  • Ilość stron 656 
  • Rok wydania 2017 

Opis

Książka M. E. Senderskiego Prawie wszystko o ziołach to funkcjonalny poradnik dla osób, które interesują się ziołami, zielarstwem, ziołolecznictwem i zdrowiem. Zawarte w niej dane można wykorzystać dla ochrony zdrowia własnego i swoich najbliższych. Adresowana jest także do osób, które chcą uzyskać podstawowe i niezbędne informacje na temat przetwórstwa bezkompromisowców zielarskich:: producentów ziół i początkujących producentów przetworów zielarskich. Autor wyjaśnia, dlaczego zioła są takie ważne dla człowieka, jaka siła w nich się znajduje, w leczeniu jakich dolegliwości i schorzeń mogą być przydatne.
Dzieło to mieści 257 monografii roślin zielarskich z starannym i szczegółowym ich opisaniem. Dowiemy się, jaka część rośliny jest surowcem leczniczym, jak ten ascetyczniec pozyskiwać i kiedy, jakie mieści on podstawowe substancje czynne, jak te substancje działają, jak je stosować, jakie są najpopularniejsze leki i mieszanki ziołowe, w leczeniu których schorzeń je stosować.
Książka M. E. Senderskiego Prawie wszystko o ziołach gromadzi wiadomości oparte na doświadczeniach własnych, z uwzględnieniem literatury specjalistycznej. Powstała pokaźna, niebanalna pozycja, dotycząca rodzimych, jak też niektórych obcych gatunków roślin zielarskich, mających zastosowanie w ziołolecznictwie. Książkę należy uznać za bardzo udany debiut publikacyjny wieloletniego praktyka w dziedzinie zielarstwa.
Prof. Dr hab. Ryszard Załęcki

kolekcja procesu: MĄDROŚĆ NATURY
ISBN: 9788394554019
Kod paskowy: 9788394554019
Autorzy: Senderski Mateusz Emanuel
Wydanie: 3
Rok wydania: 2017
Kod wydawcy: 30839
ilość stron: 656
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.1
Format: 16.5x24.0cm
Głębokość (mm): 36
Waga: 1.045
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.