Menu

PUS To już potrafię 4 Ćwiczenia utrwalająco sprawdzające dla dzieci w klasach 2-3 (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788375141603 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Dejko Jadwiga, Bąk Małgorzata 
  • Wydawnictwo Epideixis 
  • Ilość stron 32 
  • Rok wydania 2011 

Opis

Czwarta książeczka z serii To już potrafię asygnowana jest dla dzieci w klasach II-III; mieści bogaty i uporządkowany materiał utrwalająco – sprawdzający, oparty na założeniach programowych nauczania zintegrowanego, który obejmuje:
zagadnienia matematyczne:
dodawanie i odejmowanie w zakresie 100, mnożenie i dzielenie w zakresie 50, kolejność wykonywania działań, zadania tekstowe, quiz matematyczny;
zagadnienia środowiska społeczno – przyrodniczego: wyróżnianie części rośliny, rozpoznawanie roślin i zwierząt żyjących w najróżniejszych środowiskach, odczytywanie nazw miesięcy w systemie rzymskim, odczytywanie wskazań zegara, quiz przyrodniczy;
zagadnienia związane z kształceniem językowym: ćwiczenie poprawności pisowni wyrazów z: u, ó i spółgłoskami miękkimi, posługiwanie się ze zrozumieniem pojęciami związanymi ze strukturą i funkcja teatru, wyróżnianie rzeczowników, przymiotników i czasowników, przysłowia ludowe: wiosna, lato, dopełnianie tekstu-czytanie ze zrozumieniem, łączenie rzeczowników z przymiotnikami, quiz czytelniczy.

Poznawanie, opanowanie i utrwalanie materiału z zakresu trzech przedmiotów daje możliwość osiągania przez dzieci coraz wyższego stopnia samodzielności, myślenia, rozumowania i wydajności działania, co służyć może bezpośrednio rozbudzaniu ich zainteresowań poznawczych i kształtowaniu pozytywnej motywacji uczenia się.

Książeczki PUS służą zawsze w połączeniu z Zestawem Kontrolnym PUS - poręcznym, zamykanym pudełkiem z plastiku w którym znajduje się 12 ponumerowanych klocków, a cyfry na klockach odpowiadają numerom zadań w książeczkach.
zestaw Kontrolny "rośnie razem z dzieckiem" i raz zakupiony, służy przez mnóstwo lat do zabawy ze wszystkimi książeczkami PUS.

linia cyklu: PUS
ISBN: 9788375141603
Kod paskowy: 9788375141603
Autorzy: Dejko Jadwiga, Bąk Małgorzata
Wydanie: 1
Rok wydania: 2013
Kod wydawcy: 30187
Miejscowość: Kraków
liczba stron: 32
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.19.0
Format: 17.0x23.5cm
Głębokość (mm): 2
Waga: 0.1
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.