Menu

Python. Leksykon kieszonkowy (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788328360358 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Makr Lutz 
  • Wydawnictwo Helion 
  • Ilość stron 256 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Język Python obecny jest na rynku od ponad 20 lat. Opracowany został na początku lat dziewięćdziesiątych XX wieku i szybko zaczął zdobywać zachwyt programistów na całym świecie. Python sprawdza się perfekcyjnie w pisaniu skryptów oraz narzędzi, a w wielkim projekcie także nie zawiedzie pragnień. Język ten korzysta z samoczynnego zarządzania pamięcią, a także umożliwia obiektowe i funkcyjne podejście do wyprodukowanego programu. Jednym z jego najważniejszych atutów jest bardzo silna społeczność programistów, wymieniająca się na bieżąco informacjami na temat praktycznych zastosowań tego języka. Dzięki czemu uzyskanie odpowiedzi na trapiące Cię pytania nie powinno stanowić problemu.

Jeżeli jednak chcesz posiadać zawsze pod ręką sprawdzone źródło danych, które pozwoli Ci w każdej sytuacji rozwiać wątpliwości, to trafiłeś na znakomitą pozycję. Należy ona do kolekcji Leksykon kieszonkowy i znamionuje się bardzo zwięzłym, przejrzystym układem najważniejszych treści, a także praktyczną formą. Znajdziesz tu szczegółowe dane na temat typów wbudowanych, wyjątków, programowania obiektowego, a także przetwarzania nazw i reguł zasięgu. Kolejne wydanie tej książki zostało udoskonalone i zaktualizowane o mnóstwo nowych danych, takich jak użycie Python Launcher w systemie Windows czy formalne reguły dziedziczenia. To genialne źródło informacji na temat języka Python!

Dzięki tej książce:

poznasz podstawy Pythona
zapoznasz się z zasadami programowania w tym języku
poznasz typy zastosowane
wykorzystasz charakterystyczne moduły
będziesz posiadać zawsze pod ręką mocne źródło danych o Pythonie
najlepsze rozwiązania standardowych problemów!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.