Menu

Słownik polsko angielski biznes media reklama tom 1 (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788361448648 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Smid Wacław 
  • Wydawnictwo Dr Lex 
  • Ilość stron 208 
  • Rok wydania 2010 
  • Rodzaj słownik dwujęzyczny 

Opis

Prezentowany Państwu polsko-angielski słownik wychodzi naprzeciw współczesnym oczekiwaniom, zawiera bowiem 15 000 haseł, zwrotów i wyrażeń, posiadających ułatwić komunikowanie w takich obszarach naszego życia, jak BIZNES, MEDIA i REKLAMA.

W naszych obecnych, niezwykle burzliwych politycznie czasach, gdy na naszych oczach zachodzą radykalne przemiany ustrojowe, polityczne i kulturowe, niesposób oprzeć się wrażeniu, iż świat przyśpiesza. Elementem podstawowym takich zmian jest rozwój komunikowania społecznego i przemiany globalnych obyczajów. W takim kontekście niezwykłego znaczenia nabierają wszelkie działania biznesowe (ekonomia), medialne (komunikacja społecna) a z zasady - reklamowe; zapewnianie ciągle to lepszej i ulepszonej jakości życia poprzez propagowanie coraz to technicznie doskonalszych artykułów i usług, nie mówiąc o pomyslach czy choćby ideach.

BIZNES, MEDIA i REKLAMA stanowią w takiej nowej sytuacji niepodzielną całość, która funkcjonuje w każdym systemie politycznym, kulturowym i społecznym. Ta idea stała się podstawą dla stworzenia słownika, którego zawartość brałaby te trzy sfery naszego życia pod uwagę i to równocześnie. Chcemy po prostu wyjść naprzeciw Państwa potrzebom, wskazując, iż słownictwo w tej sferze życia właściwie czerpie z tych samych źródeł.

Nasz słownik ma służyć pomocą wszystkim, których żywo obchodzą kwestie cyrkulacji pieniądza, technice, komunikacji i przepływu różnych idei w naszym społecznym otoczeniu. Słownik jest potrzebnikiem dla studentów, menedżerów, dziennikarzy, jak również psychologów i socjologów, zajmujących się problematyką szeroko pojmowanej komunikacji. W sumie - adresujemy go do wszystkich ludzi, którym nie są obojętne zmiany w naszym życiu, otoczeniu i w sferze nowych technice informacji i komunikowania.

ISBN: 9788361448648
Kod paskowy: 9788361448648
Autorzy: Smid Wacław
Wydanie: 1
Rok wydania: 2010
Kod wydawcy: 30512
Miejscowość: Kraków
liczba stron: 208
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.1
Format: 15.0x21.0cm
Głębokość (mm): 15
Waga: 0.27
Języki: angielski, polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.