Menu

The Adventures of Sherlock Holmes / Przygody Sherlocka Holmesa z podręcznym słownikiem angielsko-polskim (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788365646095 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Arthur Conan-Doyle 
  • Wydawnictwo MAG 
  • Ilość stron 640 
  • Rok wydania 2016 
  • Rodzaj słownik dwujęzyczny 

Opis

The Adventures of Sherlock Holmes z podręcznym słownikiem angielsko-polskim (Przygody Sherlocka Holmesa) opublikowane w 1892 roku przez szkockiego pisarza, sir Arthura Conana Doyle a. Książka zawiera dwanaście opowiadań, w których detektyw z Baker Street rozwiązuje niełatwe sprawy kryminalne. Jego głównym atrybutem, używanym przy rozwiązywaniu wszelkich przypadków jest dedukcja. Potrzebna okazuje się na dodatek znajomość psychologii, prawa, chemii, policyjnej kroniki wypadków jak dodatkowo literatury sensacyjnej i nieodłączna fajka. Dzięki ponadprzeciętnej efektywności fizycznej potrafi wyjść cało ze wszystkich opresji. W pracy towarzyszy mu wierny druh, przyjaciel i kronikarz wszystkich dokonań, dr Watson.

Czy kiedykolwiek próbowałeś przeczytać książkę po angielsku?
Czy natrafiłeś na słowa, których nie znałeś?
Czy ciągłe korzystanie ze słownika w trakcie czytania tekstów w oryginale jest męczące?
Czy słownik na marginesie ze wszystkimi nowo pojawiającymi się słowami ułatwiłby Ci zrozumienie tekstu?
Czy chciałbyś spróbować przeczytać książkę po angielsku, która zawiera tłumaczenia wszystkich słów?

Jeżeli odpowiedziałeś na powyższe pytania twierdząco, to książki Wydawnictwa [ze słownikiem] są przygotowane z myślą o Tobie.

linia publikacji opracowanych i wydanych poprzez Wydawnictwo [ze słownikiem] ma na celu ułatwienie zrozumienia czytanych powieści. W odróżnieniu od wydawnictw dwujęzycznych pozostawia czytelnikowi interpretację znaczeń i kontekstów, a tym samym powoduje, że czytanie w języku obcym staje się nie tylko przyjemne, lecz i rozwija umiejętności językowe.

Każda książka wydana przez Wydawnictwo [ze słownikiem] gromadzi 3 słowniki usprawniające jej zrozumienie i powodująca, iż czytanie w języku angielskim staje się przyjemnością:

1. Słownik przede wszystkim występujących i najprostszych słów w danej publikacji. Znajomość słownictwa z tego słownika umożliwia zrozumienie ponad 80 % treści książki.
2. Podręczny słownik na marginesie każdej strony mieści wszystkie świeże słowa, które nie zostały ujęte w słowniku typowo występujących słów.
3. Kompletny słownik wszystkich słów i form, które wystąpiły w danej publikacji pozwala na odnalezienie nieznanego słowa jeżeli czytelnik zapomniał wcześniej wyjaśnionego znaczenia.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.