Menu

The Hound of the Baskervilles / Pies Baskervillów z podręcznym słownikiem angielsko-polskim - Arthur Conan Doyle (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788365646439 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Arthur Conan-Doyle 
  • Wydawnictwo Ze Słownikiem 
  • Ilość stron 200 
  • Rok wydania 2017 

Opis

Przed doskonałym detektywem Sherlockiem Holmesem, a także doktorem Watsonem staje zagadka - najistotniej niezwykła w ich karierze. Muszą dowiedzieć się kto albo co zabija ludzi na bagnach angielskiej prowincji. Wieść niesie, iż sprawcą morderstw jest legendarna bestia przypominająca ogromnego psa, lecz takie rozwiązanie trudno zaakceptować Holmesowi, który wierzy wyłącznie w rozum. Atmosfera tajemniczości i grozy łączy się tutaj z hołdem składanym racjonalnemu myśleniu i stwarza dzieło, od ponad stu lat, uważane za klasykę światowego kryminału.

Czy kiedykolwiek próbowałeś przeczytać książkę po angielsku?
Czy natrafiłeś na słowa, których nie znałeś?
Czy ciągłe korzystanie ze słownika podczas czytania tekstów w oryginale jest męczące?
Czy słownik na marginesie ze wszystkimi nowo pojawiającymi się słowami ułatwiłby Ci zrozumienie tekstu?
Czy chciałbyś spróbować przeczytać książkę po angielsku, która mieści tłumaczenia wszystkich słów?

Jeżeli odpowiedziałeś na powyższe pytania twierdząco, to książki Wydawnictwa [ze słownikiem] są przygotowane z myślą o Tobie.

kolekcja publikacji opracowanych i wydanych poprzez Wydawnictwo [ze słownikiem] ma na celu ułatwienie zrozumienia czytanych powieści. W odróżnieniu od wydawnictw dwujęzycznych pozostawia czytelnikowi interpretację znaczeń i kontekstów, a tym samym powoduje, iż czytanie w języku obcym staje się nie tylko przyjemne, lecz i rozwija umiejętności językowe.

Każda książka wydana poprzez Wydawnictwo [ze słownikiem] posiada 3 słowniki upraszczające jej zrozumienie i sprawiająca, iż czytanie w języku angielskim staje się przyjemnością:

1. Słownik przeważnie występujących i najprostszych słów w danej publikacji. Znajomość słownictwa z tego słownika umożliwia zrozumienie ponad 80 % treści książki.
2. Podręczny słownik na marginesie każdej strony gromadzi wszystkie nowe słowa, które nie pozostały ujęte w słowniku w głównej mierze występujących słów.
3. Kompletny słownik wszelkich słów i form, które wystąpiły w danej publikacji pozwala na odnalezienie nieznanego słowa jeżeli czytelnik zapomniał wcześniej wyjaśnionego znaczenia.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.